Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Niebywałe, czego Sylwia Peretii pozbywa się po śmierci syna
Kacper Kulpicki
Kacper Kulpicki 24.02.2024 18:59

Niebywałe, czego Sylwia Peretii pozbywa się po śmierci syna

Sylwia Peretti
Niebywałe, czego Sylwia Peretii pozbywa się po śmierci syna. Fot. Instagram @sylwia_peretti

Sylwia Peretti podjęła ważną decyzję, która z pewnością jest pokłosiem tragicznych wydarzeń, do jakich doszło w minionym roku. Co pogrążona w żałobie po śmierci syna gwiazda wystawiła na sprzedaż?

Sylwia Peretti zawiesiła aktywność w show-biznesie

Sylwia Peretti straciła syna w wypadku samochodowym, który miał miejsce w centrum Krakowa kilka miesięcy temu. Będący pod wpływem alkoholu kierowca Patryk Peretti oraz towarzyszący mu w pojeździe koledzy zmarli wskutek uderzenia z szybką prędkością o mur na nadwiślańskich bulwarach.

Była "królowa życia" z bólem i cierpieniem przeżyła te trudne chwile. Nie ukrywała, że jej życie straciło sens, zawiesiła także działalność rozrywkową. Można zatem domniemywać, że także jej finanse mocno się skurczyły. Znalazła jednak sposób, by to naprawić. O czym mowa?

Trudno uwierzyć, co odkryto na grobie Patryka Peretti. Skrzętnie schowano dwa symboliczne elementy

Sylwia Peretti podjęła ważną decyzję. Czego pozbywa się po śmierci syna?

Sylwia Peretti jakiś czas temu wystawiła na sprzedaż jeden ze swoich sportowych samochodów, którym niegdyś chętnie chwaliła się w sieci. Pojazd to nie wszystko, co wkrótce zmieni właściciela.

W sieci można znaleźć ogłoszenie, z którego wynika, że celebrytka zamierza "pozbyć się" także nieruchomości, w której mieszka wraz z ukochanym. Przed śmiercią domownikiem był także Patryk Peretti. Jak wyposażona jest posiadłość zlokalizowana w podkrakowskich Swoszowicach i jaką podano cenę wyjściową?

Sylwia Peretti
Sylwia Peretti. Fot. Instagram @sylwia_peretti

Sylwia Peretti sprzedaje dom. O takich luksusach można tylko pomarzyć

W mediach społecznościowych Sylwii Peretti można znaleźć mnóstwo zdjęć, które jasno wskazują, że z dużym prawdopodobieństwem na platformie z nieruchomościami pokazany jest jej dom. Charakterystyczne elementy wyposażenia, które można było obserwować także w “Królowych życia”, sprawiają, że cena willi nie należy do najniższych. 

Wykończona marmurem, drewnem i kamieniem klimatyzowana rezydencja (licząca aż 500 m2) est wyjątkowo rozległa. Działka zlokalizowana u skraju lasu zapewnia mieszkańcom odpowiednią prywatność. Wokół domu rozpościera się ogród, oczko wodne i moc roślin, na tarasie jest także jacuzzi, z którego można korzystać przez cały rok. 

Wewnątrz zaś też nie brakuje luksusowych dobrodziejstw. To m.in. parowa i fińska sauna, a także prywatna spa. Na trzech kondygnacjach do dyspozycji potencjalnego nowego włodarza będą liczne ogrzewane podłogowo sypialnie, kuchnia z jadalnią i spiżarnią, umeblowany elegancki salon z kominkiem, pokoje gościnne, garderoby i pralnia. 

W podziemiach mieści się też skarbiec, w którym kosztowności będą odpowiednio zabezpieczone przed kradzieżą. Jest garaż dla dwóch samochodów i stacjonarna strefa do ładowania pojazdów elektrycznych.

Cena podana przez Sylwię Peretti odpowiada aktualnym uwarunkowaniu na rynku nieruchomości. To niemal 6 milionów złotych (5 990 000 zł). To oznacza, że jeden metr kwadratowy kosztuje prawie 12 500 zł. Jak sądzicie, czy gwieździe uda się szybko sprzedać tę willę?

Dom Sylwii Peretti
Dom Sylwii Perertti. Kadr z serwisu Otodom
Tagi: gwiazdy