Rozrywka.Goniec.pl > Lifestyle > Niebywałe, co zrobił pan młody na ślubie. Goście byli oburzeni
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 09.06.2023 16:37

Niebywałe, co zrobił pan młody na ślubie. Goście byli oburzeni

para młoda
StockSnap z Pixabay

W mediach społecznościowych pojawiło się nagranie ze ślubu. Nie byłoby w nim nic dziwnego, gdyby nie oburzające zachowanie pana młodego. To, co zrobił, zirytowało nie tylko gości weselnych, ale także i internatów, którzy nie kryli wzburzenia.

Jaki powinien być ślub idealny?

Ślub dla wielu osób jest ogromnie ważnym wydarzeniem. Za jego sprawą dwoje ludzi staje się rodziną. Dużo osób ten dzień planuje z ogromnym wyprzedzeniem, dbając o każdy, nawet najdrobniejszy szczegół. Niejednokrotnie stresują się myślą, że coś może pójść nie tak, niż sobie to wyobrażali. A czasem to druga połówka potrafi narobić zamieszania.

Dziś zna go cała Polska. Poznajecie, kto jest na zdjęciu z młodości?

Szokujące nagranie ze ślubu obiegło świat

W mediach społecznościowych pojawiło się zaskakujące nagranie ze ślubu. Widać jest na nim parę młodą, która tuż po zaślubinach wychodzi z kościoła. Panna młoda ma na sobie długą, białą suknię, a w ręku trzyma bukiet kwiatów. Na jej twarzy widać ogromne zadowolenie i szczęście, wysyła uśmiechy do zgromadzonych gości. 

Niestety, zupełnie inaczej zachowuje się pan młody. Cały czas zerka na telefon, co nie spodobało się obecnym w kościele osobom. Niektórzy nawet twierdzili, że wymieniał on z kimś potajemnie wiadomości. Mężczyzna zupełnie nie zwraca uwagi na zgromadzonych gości, ani, co gorsze, na swoją świeżo poślubioną żonę. 

Pan młody, dopiero po wyjściu z kościoła postanowił odłożyć telefon. W tym czasie młodzi chwilę ze sobą rozmawiali. Kto wie, może w tym czasie panna młoda dała mężowi reprymendę związaną z jego zachowaniem? Nawet jeśli to zrobiła, to jej słowa nie zadziałały na mężczyznę, który po chwili znowu sięgnął po telefon. 

Internauci oburzeni zachowaniem pana młodego

Portal nypost podał, że nagranie początkowo zostało zamieszczone na TikToku, zdobywając ponad 40 mln wyświetleń. Szybko jednak zostało ono z niego usunięte. Aktualnie film ze ślubu można zobaczyć między innymi na Twitterze.

Nagranie ogromnie poruszyło internautów, którzy są zawiedzeni zachowaniem pana młodego. Nie są w stanie zrozumieć, jak tuż po ślubie, zamiast zainteresować się swoją świeżo poślubioną żoną, można patrzeć wyłącznie w ekran telefonu. Niektórzy z nich zarzucili mężczyźnie nawet zdradę.  

“Lepiej, żeby to był skecz”, “Ten człowiek albo nie kocha swojej kobiety, albo został zmuszony”, “To małżeństwo się skończy” - pisali oburzeni internauci nad nagraniem.

Tagi: Wesele ślub