Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Nie żyje Sarah Harding
Irmina Jach
Irmina Jach 05.09.2021 16:13

Nie żyje Sarah Harding

niebieski tekst goniec.pl na białym tle
Instagram/Sarah Harding

Nie żyje Sarah Harding, wokalistka popularnego zespołu muzycznego Girls Aloud. Artystka od wielu miesięcy zmagała się z chorobą nowotworową. Zmarła 5 września w wieku zaledwie 39 lat, o czym poinformowała za pośrednictwem mediów jej matka.

- Przekazuję wam wiadomość, która złamała mi serce. Moja piękna córka Sarah zmarła - napisała kobieta na Instagramie, wzbudzając rozpacz wśród fanów brytyjskiej piosenkarki.

Nie żyje Sarah Harding

Sarah Harding przyszła na świat 17 listopada 1981 roku w miejscowości Ascot w Wielkiej Brytanii. W 2002 roku wraz z koleżankami: Kimberley Walsh, Cheryl Tweedy, Nicola Roberts oraz Nadine Coyle wzięła udział w programie "Popstars: The Rivals".

Po długich zmaganiach piosenkarkom udało się wygrać show. Sarah Harding wystąpiła także w programach: "Celebrity MasterChef", "The Jump", "Tumble" oraz celebryckiej wersji "Big Brothera", który wygrała.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo

W 2020 roku wokalistka zespołu Girls Aloud przyznała publicznie, że zmaga się z nowotworem piersi. Wtedy też poinformowała fanów, że choroba jest w zaawansowanym stadium. W ten sposób wyjaśniła swoją absencję w mediach społecznościowych.

Sarah Harding podjęła odpowiednie leczenie. Każdego tygodnia zjawiała się w szpitalu, by przyjąć chemioterapię. Niestety, lekarze zdiagnozowali u niej przerzuty do innych organów. Walka była naprawdę trudna.

- Na początku tego roku zdiagnozowano u mnie raka piersi, a kilka tygodni temu otrzymałam druzgocącą wiadomość, że rak rozprzestrzenił się na inne części mojego ciała. Obecnie przechodzę cotygodniowe sesje chemioterapii i walczę tak mocno, jak tylko potrafię - pisała piosenkarka.

Gwiazda przeżyła ciężkie chwile

W 2011 roku Sarah Harding zaręczyła się z DJ Tomem Crane'em. Rok później związała się z DJ Markiem Fosterem, z którym ostatecznie rozstała się dwa lata później. W październiku 2011 roku trafiła do ośrodka odwykowego w RPA, ze względu na uzależnienie od alkoholu i depresję.

Girls Aloud jest uznawane za najsłynniejszy girlsband wszech czasów. W samej Anglii grupa plasowała się na szczytach list przebojów częściej niż jakikolwiek inny kobiecy zespół. Wielu fanów miała także na terenie Polski.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Źródło: Instagram

Tagi: Nie żyje