Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Nie żyje Josephine Ann Tewson, aktorka znana polskim widzom z serialu "Co ludzie powiedzą. Miała 91 lat
Monika Majko
Monika Majko 21.08.2022 08:00

Nie żyje Josephine Ann Tewson, aktorka znana polskim widzom z serialu "Co ludzie powiedzą. Miała 91 lat

nie żyje świeczka Iberion 2
Goniec.pl

Nie żyje gwiazda brytyjskiej telewizji, Josephine Ann Tewson, znana polskim widzom m.in. z popularnego serialu komediowego pt. "Co ludzie powiedzą". O śmierci 91-letniej aktorki poinformowała jej agentka, Jean Diamond.

Josephine Ann Tewson miała w ostatnim czasie przebywać w Denville Hall, czyli londyńskim domu spokojnej starości dla aktorów. Z informacji przekazanych przez agentkę gwiazdy wynika, że 91-latka odeszła we śnie w miniony czwartek, 18 sierpnia 2022 roku,

Nie żyje Josephine Ann Tewson

W serialu "Co ludzie powiedzą" Josephine Ann Tewson wcielała się w postać Elizabeth "Liz" Warden, nerwowej sąsiadki Hiacynty Bukiet, granej przez Patricię Routledge. Aktorka świetnie odnajdywała się w produkcjach komediowych, a na swoim koncie miała także role m.in. w sitcomie "Shelley", "Clarence" oraz "Babie lato".

Prywatnie Josephine Ann Tewson była dwukrotnie zamężna. Jej pierwszym wybrankiem był aktor Leonard Rossiter, a następnie gwiazda związała się z chirurgiem dentystycznym Henrym Newmanem, który odszedł w 1980 roku.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Goniec.pl

Tagi: Nie żyje