Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Nie żyje gwiazdor "Breaking Bad". Mike Batayeh zmarł nagle
Agata Jaroszewska
Agata Jaroszewska 10.06.2023 15:12

Nie żyje gwiazdor "Breaking Bad". Mike Batayeh zmarł nagle

świeczka
Unsplash.com/ Sixteen Miles Out

Nie żyje 52-letni Mike Batayeh. Znany na całym świecie aktor największą sławę zyskał dzięki udziałowi w hitowym serialu “Breaking Bad”. Nikt nie spodziewał się, że artysta odejdzie tak nagle. Siostra zmarłego wprost przyznała, że jej brat odszedł “niespodziewanie”.

Nie żyje serialowy Dennis Markowski, aktor zmarł niespodziewanie

Fani “Breaking Bad” pogrążeni w żałobie. Nie żyje serialowy Dennis Markowski. Mike Batayeh miał 52 lata i nikt nie spodziewał się, że konieczne będzie wyprawienie artyście pogrzebu.

Wiadomości o śmierci sławnego na całym świecie aktora przekazała siostra. Rodzina opublikowała oświadczenie, gdzie niespodziewanie ujawniła, że Mike Batayeh nie żyje. Znana jest przyczyna śmierci artysty.

Marina zaśpiewała na festiwalu w Opolu. Kibicowali jej synek i Wojciech Szczęsny

Rodzina ujawniła przyczyny śmierci aktora "Breaking Bad"

Rodzina nie ukrywała, że śmierć 52-letniego artysty to ogromny cios. - Z ciężkim sercem ogłaszamy nagłe odejście naszego drogiego brata, Michaela Batayeha - przekazała Ida Vergollo, siostra aktora znanego z “Breaking Bad” wysłała do prasy oświadczenie.

Jak zmarł aktor jordańskiego pochodzenia? Rodzina nie ukrywała, że śmierć miała charakter niespodziewany i nagły. - Zmarł niespodziewanie na rozległy atak serca w swoim domu - czytamy w komunikacie rodziny.

- Będzie go bardzo brakowało tym wszystkim, którzy go kochali i cenili jego umiejętność rozbawiania innych - dodano w pożegnaniu.

Kiedy pogrzeb aktora?

Mike Batayeh wystąpił nie tylko w „Breaking Bad”, chociaż to właśnie rola Dennisa Markowskiego przyniosła mu największa rozpoznawalność. Gdzie można znaleźć kreacje stworzone przez zmarłego aktora? 52-latek wystąpił m.in. w “Uśpionej komórce”, “Wszyscy kochają Raymonda”, czy “nie zadzieraj z fryzjerem” i “AmercianEast”.

Zmarły aktor wielokrotnie komentował fakt, iż bardzo często z racji swojego wyglądu otrzymywał rolę gangsterów. - Za każdym razem, gdy widzisz Araba w telewizji, znajdują najbardziej wściekłą osobę, żeby postawić ją przed kamerą z płonącą flagą i zawołaniem “Allah Akbar”. W domyśle: “Zabij niewiernych”. A trudno jest nienawidzić kogoś, kto ma poczucie humoru i śmieje się z samego siebie - mówił, cytowany przez Teleshow WP, Mike Batayeh.

Kiedy obędzie się pogrzeb aktora? Żałobnicy zbiorą się 16 czerwca w Plymouth w stanie Michigan. To właśnie na wtedy zaplanowano pogrzeb Michaela Batayeha.

Źródło: radiozet.pl, wpl.pl

Tagi: Nie żyje