Rozrywka.Goniec.pl

materiały własne Iberion

Nie żyje Brad William Henke. Aktor znany Netflixa miał zaledwie 56 lat

2 Grudnia 2022

Autor tekstu:

Agata Jaroszewska

Nie żyje Brad William Henke. Uwielbiany aktor hitowych produkcji zmarł w wieku zaledwie 56 lat. - Brad był niewiarygodnie miłym i radosnym człowiekiem - czytamy w oświadczeniu Matta DelPiano.

Nie żyje Brad William Henke. Gwiazdor, któremu sławę przyniósł udział w produkcji Netflixa odszedł w wieku zaledwie 56 lat.

Zmarł Brad William Henke, aktor występował w hitowej produkcji Netflixa

Brad William Henke zmarł 28 listopada 2022 r. Rodzina oraz manager Matt DelPiano przekazali wiadomość o śmierci aktora po pięciu dniach. Przyczyny śmierci pozostają nieznane.

- Brad był niewiarygodnie miłym i radosnym człowiekiem. Bardzo utalentowany aktor, który kochał być częścią naszej społeczności, a my kochaliśmy jego. Nasze myśli są z jego żoną i rodziną - napisał w oświadczeniu menedżer zmarłego Brada William Henke. Zostało ono opublikowane na łamach "The Post".

Śmierć Brada William Henke to wielkie zaskoczenie. Aktor, który w przeszłości związany był z futbolem, miał zaledwie 56 lat.

Odejście aktora nie jest jednak związane z tragicznym wypadkiem. Zgodnie z przekazanymi do prasy informacjami, Brad William Henke zmarł we śnie. Pozostawił pogrążoną w żałobie żonę Sondę, wnuczkę Amirah oraz pasierbicę Leasa i pasierba Aaden.

Grał serialu Netflixa, wcześniej zachwycali się nim sportowcy

Brad William Henke został aktorem dość późno. Wcześniej profesjonalnie zajmował się sportem, a dokładnie futbolem amerykańskim. Dobrze zapowiadającego się zawodnika powstrzymała kontuzja. W 1994 r. uraz całkowicie uniemożliwił mu dalsze trenowanie.

Najbardziej rozpoznawalną rolą zmarłego Brada William Henke jest rola w "Orange is the new black". W hicie Netflixa wcielał się w agresywnego strażnika Desiego Piscatellę. Zagrał jednak również m.in. w "The Office", "CSI: Miami", "Hawaii Five-0", czy "MacGyver", "Nash Bridges", "Dexter" i "Judging Amy".

Żałował, że nie zajął się aktorstwem wcześniej

Brad William Henke nie planował, że stanie przed kamerą. Po zawieszeniu kariery sportowej przeprowadził się do Los Angeles z myślą, że zajmie się trenowaniem innych. Los chciał, że został aktorem.

Od razu pokochał granie. - Żałuję, że nie zostałem aktorem wcześniej. Jednak moje wcześniejsze życiowe doświadczenia bardzo mi pomogły. Buduję swoją karierę sam, na własnych zasadach, a nie na bazie tego, co robiłem na boisku - mówił Brad William Henke w wywiadzie dla "The Tucson Citizen". Zmarły w poniedziałek aktor wcielił się w ponad sto ról.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

  • General SVR: Władimir Putin miał wypadek. Prezydent Rosji spadł ze schodów

  • Poseł przemawiał, gdy nagle polityk zaczął krzyczeć. Wszystko przez Wojciecha Szczęsnego

  • Tadeusz Rydzyk prosi słuchaczy o pieniądze. W tle huczne urodziny Radia Maryja

Źródło: fakt.pl

Tagi:

Podobne artykuły

Telewizja

Zdumiewające sceny w "Dzień dobry TVN". Doszło do spięcia prowadzących, widzowie byli zdziwieni
Czytaj więcej >

Telewizja

Chwile grozy w programie na żywo. Pogodynka nagle runęła na ziemię, nagranie obiegło sieć
Czytaj więcej >

Telewizja

Nie żyje Łukasz Gajdzis. Aktor m.in. "Na Wspólnej" miał tylko 38 lat
Czytaj więcej >

Telewizja

Oburzające wyznanie Roksany Węgiel. Gwiazda opowiedziała, jak traktowali ją mężczyźni
Czytaj więcej >

Telewizja

"The Voice Kids". Uczestniczka wróciła po latach do programu. Przez udział w nim doświadczyła przemocy
Czytaj więcej >

Telewizja

"Rolnik szuka żony". Kamila Boś ma duży problem. Zaskakujące wyznanie
Czytaj więcej >
Agata Jaroszewska

Redaktor portalu Goniec.pl. Studiowałam na Uniwersytecie Warszawskim oraz w Szkole Głównej Służby Pożarniczej. Interesuję się głównie problemami społecznymi oraz zagadnieniami związanymi z kulturą. W swojej pracy skupiam się na nagłaśnianiu ważnych i istotnych spraw w skali lokalnej, a do opisywanych spraw zawsze podchodzę bezstronnie. Moją pasją jest etnologia, szczególnie kwestie związane z kulturowym uwarunkowaniem społeczeństwa oraz dawne wierzenia. Szczególną uwagę przywiązuję do historii mówionej, gdzie nie ma jedynej i słusznej wersji wydarzeń historycznych. Przez trzy lata prowadziłam badania etnograficzne na terenie Ukrainy. Na Huculszczyźnie rozmawiałam ze świadkami historii na temat ich wspomnień o szkołach prowadzonych przez Polaków, czy prześladowaniu grekokatolików w czasie delegalizacji tego Kościoła na tamtejszych terenach.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]