Rozrywka.Goniec.pl > Lifestyle > Nazywali ją "najbrzydszą panna młodą świata". Niebywałe, jak dziś wygląda
Weronika Uszakiewicz
Weronika Uszakiewicz 09.09.2023 22:44

Nazywali ją "najbrzydszą panna młodą świata". Niebywałe, jak dziś wygląda

Najbrzydsza panna młoda
WORLDLIFESTYLE

Kiedy Elena opublikowała fotografię ze swojego ślubu, została okrzyknięta “najbrzydszą panną młodą na świecie”. Od ceremonii minęło już dwanaście lat, a kobietę ze zdjęcia trudno dziś rozpoznać. Jak obecnie wygląda?

Kobietę okrzyknięto "najbrzydszą panną młodą"

Dwanaście lat temu do sieci trafiło zdjęcie, przedstawiające młodą parę w dniu ślubu. Uwagę internautów zwróciła panna młoda, która ich zdaniem - delikatnie mówiąc - nie prezentowała się najlepiej podczas ceremonii.

Użytkownicy portali społecznościowych wykazali się kompletnym brakiem empatii, nazywając kobietę “najbrzydszą panną młodą na świecie”. Elena przeżyła wówczas załamanie i rozważała nawet rozstanie z mężem. Ten jednak zapewniał ukochaną, że nie obchodzi go opinia innych osób na jej temat.

Bulwersujące nagranie z Gdańska. Nastolatkowie zaatakowani przez agresorów

Jak dziś wygląda "najbrzydsza panna młoda"?

Pewien zagraniczny dziennikarz postanowił sprawdzić, co słychać u pary po dwunastu latach małżeństwa. Okazało się, że Elena i Boris nadal są razem. Mężczyzna przeżył szok, kiedy zobaczył, jak dziś wygląda “najbrzydsza panna młoda”.

Kobieta przeszła spektakularną metamorfozę. Urodziła dziecko, zaczęła się odchudzać i pokochała sport. Postanowiła również poprawić urodę u chirurga plastycznego. Jak dziś wygląda?

Tak "najbrzydsza panna młoda" zmieniła się po dwunastu latach

Po “najbrzydszej pannie młodej” nie ma już śladu. Już na pierwszy rzut oka widać, że Elena sporo zainwestowała w swój wizerunek. Ma piękne, długie blond włosy, pełne usta i modnie się ubiera. W tej chwili jest wyjątkowo atrakcyjną kobietą.

Panna młoda ze zdjęcia nosi na co dzień ubrania podkreślające jej zgrabną figurę i buty na wysokim obcasie, w których doskonale widać jej długie nogi. Elena na przestrzeni lat zmieniła się nie do poznania. Sami zobaczcie.

Najbrzydsza panna młoda.jpg
Twitter
Tagi: Ślub