Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Natasza Urbańska wystąpiła na urodzinach milionera. Plotki o niej przybierają na sile
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 10.07.2024 13:04

Natasza Urbańska wystąpiła na urodzinach milionera. Plotki o niej przybierają na sile

Natasza Urbańska
fot. KAPIF

Niedawno pojawiła się plotka dotycząca rzekomego rozstania Nataszy Urbańskiej z Januszem Józefowiczem. Co ciekawe, zasugerował to sam reżyser, co następnie małżonkowie musieli odkręcić. Za to teraz piosenkarka pojawiła się na urodzinach miliardera, a do domu wróciła z okrągłą sumą pieniędzy.

Rzekome rozstanie Nataszy Urbańskiej i Janusza Józefowicza

Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz od lat są razem, doczekali się także córki, która obecnie jest już nastolatką. Media jednak co rusz sugerują, że w ich małżeństwie może dziać się źle. Dotychczas sami zainteresowani dementowali te plotki, jednak ostatnio reżyser podsycił emocje.

ZOBACZ TAKŻE: Julia Wieniawa nagrała piosenkę rozstaniu z Rozbickim? “Myślałeś, że mnie dobrze znasz”

Niedawno Janusz Józefowicz podczas jednego ze spektakli wypowiedział jedno krótkie zdanie, które zapewne zmroziło niejednego fana pary.

Nie jesteśmy już razem kilku tygodni - powiedział, cytowany przez Pudelka.

Natasza Urbańska postanowiła skomentować słowa swojego męża. Wyjaśniła, że nie rozwodzi się z Januszem Józefowiczem.

Mój mąż jeszcze nie widział teledysku, a już nas rozwodzi i po raz pierwszy nie zrobiły tego media - powiedziała Pudelkowi.

Cezary Pazura wspomina Jerzego Stuhra. Łzy same cisną się do oczu

Natasza Urbańska na urodzinach miliardera

W miniony weekend Paweł Marchewka hucznie obchodził swoje urodziny. Wspólnie z nim ten szczególny dzień świętowało wielu polskich celebrytów, m.in. Małgorzata Rozenek-Majdan wraz z Radosławem Majdanem, Anna i Robert Lewandowscy oraz Agnieszka Woźniak-Starak. Solenizant na tę okoliczność wynajął luksusową willę znajdującą się we Francji. Zadbał również o znakomite atrakcje, tj. koncerty Nicole Scherzinger, Black Eyed Peas czy popisowy występ bębniarza, do którego dołączyła żona piłkarza.

Na imprezie pojawiła się także Natasza Urbańska. Z nagrań, które pojawiły się w sieci, wynika, że była jedną z gwiazd, które wystąpiły na urodzinach Pawła Marchewki. Według medialnych doniesień zarobiła za swój występ imponującą sumkę.

ZOBACZ TAKŻE: Krzysztof Skiba atakuje byłą żonę. “Oświadczyła, że mnie zniszczy i będę umierał pod mostem”

Tyle zarobiła Natasza Urbańska za występ na urodzinach Pawła Marchewki

Wygląda na to, że Paweł Marchewka, chcąc uczcić swoje urodziny, nie żałował pieniędzy. Zapewnił swoim gościom mnóstwo atrakcji, a jedną z nich był koncert Nataszy Urbańskiej. Okazuje się, że kwota, którą otrzymała wokalistka za swój występ, jest naprawdę duża. Jak twierdzi “Super Express”, mogła zarobić nawet 50 tysięcy złotych.

Dziennik nie podał jednak, ile musiał zapłacić za koncerty Nicole Scherzinger oraz Black Eyed Peas, możemy się tylko domyślać, że były to zawrotne sumy.