Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Natalia Szroeder zaśpiewała hit Kory. Widzowie nie zostawili na niej suchej nitki
Paulina Antoniak
Paulina Antoniak 03.06.2023 10:41

Natalia Szroeder zaśpiewała hit Kory. Widzowie nie zostawili na niej suchej nitki

Natalia Szroeder
screen "Pokolenie wolności", Polsat

Z okazji 34. rocznicy pierwszych wolnych wyborów w Polsce telewizja Polsat zorganizowała muzyczne widowisko. W piątkowy wieczór na scenie w Gdańsku zaprezentowała się cała plejada największych gwiazd. Jednak to Natalia Szroeder wzbudziła najwięcej emocji wśród widzów i internautów.

"Pokolenie wolności" – wielkie muzyczne widowisko Polsatu

W piątek 2 czerwca został zorganizowany przez stację Polsat wielki koncert: "Pokolenie wolności". Podczas imprezy wybrzmiały hymny czasu transformacji i nowe interpretacje ponadczasowych, polskich przebojów. Publiczność usłyszała m.in. utwory "Po co wolność", "Chcemy być sobą", "Nie pytaj o Polskę", "Dorosłe dzieci" czy "Przeżyj to sam". Motywem przewodnim emitowanego w Telewizji Polsat koncertu była wolność. Na scenie w Gdańsku wystąpiła cała plejada największych muzycznych gwiazd w Polsce. Jednak tylu kontrowersji co Natalia Szroeder nie wywołał chyba nikt.

Ewa Błaszczyk przekazała świetne nowiny o córce w śpiączce. Długo na to czekała

Natalia Szroeder i "Krakowski spleen" zespołu Maanam

Podczas wydarzenia było mnóstwo wzruszających momentów i przemówień pełnych nadziei oraz wdzięczności. Niestety, padło również wiele przykrych słów skierowanych w stronę artystów i prowadzących. Mogła się o tym boleśnie przekonać m.in. Natalia Szroeder. Internauci ruszyli z falą hejtu – padło wiele przykrych dla wokalistki słów.

Natalia Szroeder spotkała się z hejtem ze strony internautów

Natalia Szroeder wykonała utwór “Krakowski spleen” zespołu Maanam – wielki hit uwielbiany przez Polaków, który znalazł się na trzecim albumie studyjnym “Nocny patrol” w 1983 roku. Na udostępnionym przez Polsat wideo widać, że publiczności przypadła do gustu interpretacja wokalistki. Co innego o występie Natalii sądzili jednak internauci.

- Kora była jedna, jedyna. Unikatowa. Jak Kora to śpiewała, to człowieka przechodził dreszcz. Miała pazur, charyzmę. Tutaj było to dla mnie tak po prostu bezbarwnie odśpiewane i tyle. Bez charakteru, bez treści - napisała jedna osoba

- Takich utworów się nie powinno dotykać… - brzmi kolejny komentarz.

Piękna piosenka i utalentowana piosenkarka, która zepsuła cały utwór, trzymając usta na mikrofonie… Jedno wielkie seplenienie i plucie w mikrofon. Tyle lat doświadczenia, Pani nie wie, że od mikrofonu należy zachować dystans? – czytamy pod postem.
 

https://fb.watch/kWHla8Q2TR/
Tagi: gwiazdy Polsat
Te hity przyciągną widzów przed telewizory. Dziś o 20:05 na Polsacie rozpocznie się wieczór pełen wrażeń
telewidz
Już dziś wieczorem telewizja Polsat przygotowała nie lada gratkę dla wszystkich kinomaniaków. Włączając o 20:00 ten kanał, możemy spędzić długie godziny, nie odchodząc od odbiorników. Najpierw „Szybcy i wściekli 8”, a potem hit w reżyserii Macieja Kawulskiego – „Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa”.
Czytaj dalej
Natalia Szroeder pokazała swojego ukochanego pupila. W komentarzach zachwyt
Natalia Szroeder
Natalia Szroeder opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie wraz z miłością swojego życia. Nie chodzi jednak o jej partnera Kubę Grabowskiego, znanego pod pseudonimem Quebonafide, lecz puchatego pupila imieniem Imbir. Fani zasypali wokalistkę komplementami. Natalia Szroeder to polska piosenkarka i autorka tekstów, która od najmłodszych lat pragnęła koncertować na wielkiej scenie. Jej marzenie się spełniło, gdyż drzwi do świata showbiznesu otworzył jej występ w słynnym programie TVP1 – “Od przedszkola do Opola” czy "Szansa na sukces". Obecnie artystka wydaje kolejne single i pracuje nad nową płytą. Pomimo napiętego grafiku, Szroeder pozostaje w stałym kontakcie ze swoimi fanami za pośrednictwem mediów społecznościowych. Chociaż dba o swoją prywatność i dozuje informacje z życia prywatnego, na jednym z najnowszych zdjęć widzimy ją wraz z najmłodszych członkiem rodziny, którego kocha całym sercem.
Czytaj dalej