Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Natalia Siwiec uderzyła w Kościół, nie kryła oburzenia. Padły wyjątkowo mocne stwierdzenia
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 07.03.2023 12:34

Natalia Siwiec uderzyła w Kościół, nie kryła oburzenia. Padły wyjątkowo mocne stwierdzenia

Natalia Siwiec
TRICOLORS/East News

Natalia Siwiec odniosła się do reportażu na temat działalności Karola Wojtyły w Kościele w latach 60., wyemitowanego w poniedziałek przez TVN24. Modelka w ostrych słowach potępiła zarówno polskiego papieża, jak i instytucję, której przewodził. 

Natalia Siwiec sceptycznie o Kościele

Natalia Siwiec to popularna modelka, o której głośno było przede wszystkim w związku z mistrzostwami Europy w piłce nożnej, które odbywały się w 2012 r. na terenie Polski i Ukrainy. Fotografowie mieli wówczas pełne ręce roboty, by uchwycić każdą z póz gwiazdy, która dumnie prezentowała się na trybunach. 

Dziś celebrytka jest szczęśliwą mamą i żoną i zdecydowała się na spróbowanie swoich sił w filmie. Na swoim koncie ma już występy w takich produkcjach jak “Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa”, czy “Kolejne 365 dni”. 

Od czasu do czasu, Natalia Siwiec decyduje się na komentowanie rzeczywistości społecznej, w związku z czym mogliśmy dowiedzieć się chociażby tego, że gwiazda ma bardzo sceptyczny stosunek do Kościoła Katolickiego. Ostatni kontrowersyjny dokument TVN24 o Karolu Wojtyle tylko “podkręcił” jej emocje. 

Sensacja w Biedronce. Spojrzysz na paragon i będziesz zaskoczony, wydasz grosze

Reportaż TVN24 o działalności Karola Wojtyły

Niemałe zamieszanie w mediach społecznościowych wzbudził reportaż pt. “Franciszkańska 3” wyemitowany w poniedziałek w TVN24, opowiadający o działalności Karola Wojtyły w latach 60

Jego twórcy sugerują, że przyszły papież mógł mieć na sumieniu niedopuszczalne zaniedbania, a nawet wiedzieć o niektórych aktach pedofilii, które miały miejsce wewnątrz instytucji Kościoła Katolickiego. 

Natalia Siwiec reaguje na dokument TVN24

Reportaż wywołał spore poruszenie, swoje trzy grosze do nowych hipotez dotyczących działań Karola Wojtyły, postanowiła dołożyć zatem Natalia Siwiec. Na jej Instagramie pojawił się wymowny komentarz. 

- Wstrętne to jest! Nie ma już się nawet jak łudzić, że ktoś tam, mógł być czysty! Kościół to obrzydliwa instytucja i tyle. Monarchia - czytamy na InstaStory gwiazdy. 

Śledź najnowsze newsy na Twitterze Gońca.