Rozrywka.Goniec.pl

Fot. Kapif

Natalia Siwiec atakuje Kościół. "Tam nie ma nic czystego"

20 Stycznia 2023

Autor tekstu:

Kacper Kulpicki

Natalia Siwiec została zapytana, czy doświadczyła w swoim życiu bliskości Jezusa. To pytanie wystarczyło, by celebrytka rozpostarła przed internautami swoją intrygującą wiedzę z zakresu filozofii i religii. Podzieliła się także krytyczną uwagą na temat Kościoła Katolickiego. Co dokładnie miała do powiedzenia?

Natalia Siwiec kultywuje rozwój duchowy. Co to znaczy?

Natalia Siwiec jakiś czas temu była znana jedynie z kilku udanych zdjęć na Euro 2012, jednak ten stan rzeczy uległ zmianie. Gwiazda podążyła nieodgadnioną ścieżką rozwoju duchowego, o którym rozprawia w sieci niemal równie intensywnie, co publikując kolejne półnagie zdjęcia.

Swoim fanom zdążyła już opowiedzieć o potędze afirmacji i sile innych pozytywnych wibracja, jednak to nie koniec mądrości życiowych, jakie z dumą artykułuje w Internecie. Miss Euro 2012 przyznała się np., że datę narodzin córki planowała z astrolożką, a kryzys w małżeństwie pokonała dzięki szamanom.

Natalia Siwiec nie ukrywa, że jest osobą wierzącą, jednak nie upatruje wiary w jednej konkretnej religii. Nauka Kościoła Katolickiego nie ma dla niej dużego znaczenia, a w szczególności oponuje przeciwko grzechowi pierworodnemu. To właśnie dlatego nie ochrzciła córki.

Natalia Siwiec naucza o Jezusie i krytykuje Kościół

Natalia Siwiec co jakiś czas organizuje na Instagramie serię pytań i odpowiedzi, które są dla niej idealną okazją do pochwalenia się swoimi głębokimi przemyśleniami. Gdy jeden z internautów zainicjował rozmowę na temat doświadczenia bliskości Jezusa, jego idola udzieliła zaskakującej odpowiedzi.

Najpierw nazwała Jezusa zbawcą, tudzież "świetlistą istotą", której postać niecnie wykorzystał kościół. Zrobił to, by się wzbogacić i zdobyć władzę, a instytucja sama w sobie przypomina jej monarchię.

- Pisałam już, jak to było. Po prostu oblała mnie jego miłość [Jezusa - przyp. red.] energetycznie. Myślę, że to, co zrobił z niego kościół, jest bardzo krzywdzące: wykorzystał do swoich celów świetlistą istotę i dzięki niemu zyskał władzę i pieniądze. Kościół jest jak monarchia. Tam nie ma nic czystego. Kto ma ochotę, może zobaczyć sobie "Dziewczyna z Watykanu", Netfliks – rozprawiała z pasją rozprawiała z pasją na Instagramie.

natalia siwiec
Natalia Siwiec naucza o Jezusie i krytykuje kościół. Fot. Instagram @nataliasiwiec.official

Jeśli Natalia Siwiec będzie kontynuowała swoje zainteresowanie z równie imponującą gorliwością, co ciągłe podróże do meksykańskiego Tulum, to w przyszłości może doczeka się własnej książki lub zostanie osobą duchowną? Wszak niezbadane są wyroki istot świetlistych.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

  • Edyta Górniak nie została wpuszczona do kościoła. Gwiazda pożaliła się fanom

  • Lara Gessler nie ochrzci swoich dzieci. Jasna deklaracja, "nie popieram kościoła"

  • Małgorzata Rozenek krytykuje Kościół Katolicki. Gwiazda nie ma wątpliwości co do dalszych działań instytucji

Zachęcamy do wsparcia zbiórki , której celem jest zakup 30 kamizelek kuloodpornych dla ukraińskich żołnierzy walczących na froncie. Każda wpłata ma fundamentalne znaczenie! Taka kamizelka bardzo często ratuje życie: nic nie zastąpi kamizelki, jeśli chodzi o skuteczną ochronę krytycznie ważnego obszaru, m.in. serca i płuc. 

Jeśli masz kamizelkę, postrzał może skończyć się tylko dużym siniakiem. Brak kamizelki w przypadku trafienia oznaczać może śmierć lub w najlepszym razie ciężką ranę, która angażuje wiele osób i duże pieniądze podczas ewakuacji, leczenia i rehabilitacji, bez gwarancji powrotu do pełnego zdrowia. Pomóżmy razem ocalić życie ukraińskich żołnierzy!

Tagi:

Podobne artykuły

Gwiazdy

Kuba Wojewódzki i Janusz Palikot czują się niewinni. Inaczej sądzi prokuratura
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Niechlubne fakty z życia Kory Jackowskiej. Przez zdradę jej ukochany chciał popełnić rozszerzone samobójstwo
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Grał "Znachora". Jak potoczyło się życie Jerzego Bińczyckiego? Aktor długo szukał szczęścia
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Kilka lat temu Jacek Borkowski stracił żonę, teraz zdobył się na gorzkie wyznanie. "Siedzę sam"
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Celine Dion jest nieuleczalnie chora. Musiała podjąć trudną decyzję, fani są załamani
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Niepokojące sceny na lotnisku, gwiazda disco polo nagle zasłabła. Muzycy ruszyli na pomoc
Czytaj więcej >
Kacper Kulpicki

Redaktor portalu Goniec.pl. Mam zdroworozsądkowe i niestereotypowe spojrzenie na to, co dzieje się na warszawskich salonach. Potrafię patrzeć na Gwiazdy w sposób życzliwy, acz przenikliwy.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]