Rozrywka.Goniec.pl

(fot. mat. prasowe Polsat / Piotr Gamdzyk)

"Nasz nowy dom". Wiesław Nowobilski kolejnym uczestnikiem "Tańca z gwiazdami"

8 Lipca 2022

Autor tekstu:

Karolina Kruszewska

"Nasz nowy dom" kreuje gwiazdy. Kolejna osoba, którą widzowie znają z hitowego programu Polsatu weźmie udział w "Tańcu z gwiazdami". Wiesław Nowobilski, kierownik budowy z "Nasz nowy dom" zaprezentuje swoje taneczne umiejętności w "Dancing with the stars".

Z "Nasz nowy dom" do "Tańca z gwiazdami"

W jesiennej ramówce 2022 Polsatu zobaczymy kolejną edycję "Tańca z gwiazdami" . Polsat powoli ujawnia uczestników "Dancing with the stars" i właśnie oficjalnie poinformował, że na parkiecie zobaczymy osobę dobrze znaną z innego polsatowskiego programu. Wiesław Nowobilski z "Naszego nowego domu" zaprezentuje swoje taneczne umiejętności.

Wiesław Nowobilski w programie "Nasz nowy dom" pełni funkcję kierownika budowy. To właśnie od niego zależy prędkość i jakość wykonywanych usług. Mężczyzna jest więc bliskim współpracownikiem Katarzyny Dowbor i architektów programu.

Przypomnijmy, że to nie pierwsza osoba z "Naszego nowego domu", która weźmie udział w "Tańcu z gwiazdami" . Wcześniej swoje taneczne umiejętności prezentowała Martyna Kupczyk. Czy wybór takiego uczestnika jest dobrym pomysłem? Biorąc pod uwagę widownię, której od wielu lat nie udaje się odmłodzić, to sympatyczny budowlaniec z misyjnego programu na pewno przyciągnie dotychczasowych fanów "Dancing with the stars".

Kim jest Wiesław Nowobilski z programu "Nasz nowy dom"?

O Wiesławie Nowobilskim nie wiadomo zbyt wiele. Mężczyzna pochodzi z Brzegów w woj. małopolskim. Zawodu nauczył się w Zespole Szkół Drzewnych w Kalwarii Zebrzydowskiej, a jego góralska dusza często ujawnia się w jego pracach. Kierownik budowy z programu "Nasz nowy dom" zaznacza, że chętnie umieszcza tradycyjne drewniane ornamenty w remontowanych pomieszczeniach.

Wiesław Nowobilski poślubił w 1991 roku Barbarę i od tamtej pory tworzą szczęśliwe małżeństwo. Nic więcej na temat życia prywatnego sympatycznego budowlańca nie wiadomo.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Goniec.pl

Tagi:

Podobne artykuły

Telewizja

Zenon Martyniuk wraca na antenę TVP? Szykuje się nowy program. Fani będą zadowoleni
Czytaj więcej >

Telewizja

"Dzień dobry TVN". Marcin Prokop przesadził? Aleksander Kwaśniewski pierwszy raz dostał takie pytanie
Czytaj więcej >

Telewizja

Marcin Daniec wygwizdany w Sopocie, publika nie wytrzymała. "Nie umiecie się bawić"
Czytaj więcej >

Telewizja

Edyta Górniak wyśmiana na scenie w Sopocie. Prowadząca jawnie z niej zadrwiła
Czytaj więcej >

Telewizja

"Tancerz" z "Chłopaków do wzięcia" usłyszał pytanie o żonę i nie wytrzymał. Ostre słowa
Czytaj więcej >

Telewizja

Czarna seria w "M jak miłość". Po wakacjach widzowie pożegnają ważną postać
Czytaj więcej >
Karolina Kruszewska

Szefowa działu "Rozrywka". Od 2010 roku jestem związana z Internetem. Doświadczenie zawodowe zdobywałam w jednym z największych serwisów telewizyjnych i rozrywkowych, dzięki czemu doskonale znam świat mediów i show-biznesu.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]