Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > "Nasz nowy dom" w ogniu krytyki. Remont nie spełnił oczekiwań? "Beznadzieja, masakra"
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 18.09.2022 18:18

"Nasz nowy dom" w ogniu krytyki. Remont nie spełnił oczekiwań? "Beznadzieja, masakra"

Nasz nowy dom - odcinek 1, sezon 19
screen programu "Nasz nowy dom", prod. Polsat

"Nasz nowy dom" po raz pierwszy nie wywołuje zachwytu? Remont, którego dokonano w mieszkaniu pani Zofii - delikatnie mówiąc - nie wzbudził entuzjastycznych komentarzy w internecie.

Duża część komentatorów twierdzi, że ekipa "Naszego nowego domu" nie stanęła na wysokości zadania. Oberwało się też architektce, która nadzorowała projekt.

"Nasz nowy dom" pod ostrzałem internautów

"Nasz nowy dom" to cieszący się niezmienną popularnością show Polsatu prowadzony przez Katarzynę Dowbor od 2013 r. Dziennikarka pomaga w remontach rodzinom, które ze względu na trudną sytuację losową lub finansową, nie są w stanie ich sfinansować.

Działania ekipy programu spotykają się przede wszystkim z pozytywnym odzewem ze strony fanów. W ostatnim czasie stało się jednak inaczej, a w sieci pojawiło się mnóstwo zaskakująco krytycznych komentarzy.

Chodzi o remont domu pani Zofii z Uniszek Zawadzkich. Kobieta jest matką chłopca zmagającego się z dziecięcym porażeniem mózgowym. Ekipa "Naszego nowego domu" ruszyła na pomoc.

Projekt architektki, która odpowiadała za wykonanie zmian w domu kobiety nie przypadł jednak do gustu dużej części internautów, którzy zalali sieć bardzo uszczypliwymi słowami.

"Beznadzieja, masakra" w "Naszym nowym domu"?

Komentatorzy zarzucają ekipie "Naszego nowego domu" m.in. to, że źle dobrali kolory wnętrz. Pojawiły się głosy, że barwy gryzą się i zupełnie do siebie nie pasują, w innych miejscach natomiast zlewają się ze sobą.

- Beznadzieja, masakra, wystarczyło dobrze rozplanować, a by mieli mieszkanie super, ta architekt jest niekompetentna - zarzucał jeden z fanów programu.

- Niestety tym razem pani architekt moim zdaniem nie bardzo się popisała, ale może chodzi o koszty - wtórowała mu inna z internautek.

Wielu z komentatorów jest jednak pozytywnego zdania o pracy osób, które remontowały mieszkanie z "Naszego nowego domu". Zwracano uwagę na ciężką sytuację rodziny i cieszono się, że udało jej się odnaleźć pomocną dłoń.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: goniec.pl