Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > "Nasz nowy dom": Przykre sceny podczas nagrywania programu. Kobieta straciła przytomność
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 21.04.2022 21:23

"Nasz nowy dom": Przykre sceny podczas nagrywania programu. Kobieta straciła przytomność

nnd
"Nasz nowy dom"/Polsat 21.04.2022 TRICOLORS/East News

Widzowie nowego odcinka "Naszego nowego domu" mieli okazję poznać panią Beatę, która zmaga się z poważnymi problemami zdrowotnymi i samotnie wychowuje syna. Podczas nagrywania doszło do incydentu - kobieta straciła przytomność.

Oglądającym program Katarzyny Dowbor serce podeszło do gardła. Nikt nie spodziewał się ujrzeć tak zatrważających scen.

Incydent w "Naszym nowym domu"

W czwartek wyemitowano kolejny odcinek popularnego programu "Nasz nowy dom" prowadzonego przez Katarzynę Dowbor. Znana dziennikarka po raz kolejny pomaga rodzinom, które z powodu trudnej sytuacji życiowej, nie mogą pozwolić sobie na niezbędny remont mieszkania.

Widzowie poznali panią Beatę z Boczków Chełmońskich, w województwie łódzkim. Kobieta samotnie wychowuje 12-letniego syna. Jego ojciec zmarł na nowotwór, zanim zdołano zebrać pieniądze na lek, który mógłby mu pomóc.

12-letni chłopiec to Dawid, którzy marzy o karierze kucharza. Już teraz planuje tak pokierować swoją edukacją, by dostać się do technikum gastronomicznego. Tymczasem, w jego domu nie ma nawet kuchni.

Na domiar złego, pani Beata zmaga się z problemami zdrowotnymi, które doprowadziły do incydentu, który przytrafił się podczas nagrywania odcinka "Naszego nowego domu". Kobieta nieoczekiwanie straciła przytomność.

Przerażająca scena

Widzowie oglądali panią Beatą z synem podczas spaceru. W pewnym momencie kobieta niespodzianie straciła równowagę i gdyby nie jej syn, który natychmiast zaczął ją asekurować, z pewnością upadłaby na ziemię.

- Moja mama często się wszystkim przejmuje, no i wtedy mdleje. Często mdleje, co się zdarza nawet bez powodu - wyjaśniał w programie 12-letni Dawid.

Chłopiec przyznał, że czuje się bardzo odpowiedzialny za swoją matkę i stara się jej pomóc najlepiej, jak umie. Sama kobieta również ma świadomość swoich problemów zdrowotnych.

- Moja sytuacja zdrowotna jest bardzo zła, jest ciężka […] Omdlenia to jest silna depresja - opowiadała w "Naszym nowym domu".

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Źródło: goniec.pl