Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Narzeczona Mateusza Murańskiego przerwała milczenie. Po raz pierwszy odniosła się do jego śmierci
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 24.02.2023 13:31

Narzeczona Mateusza Murańskiego przerwała milczenie. Po raz pierwszy odniosła się do jego śmierci

Mateusz Murański
Facebook/Mateusz Murański

Narzeczona zmarłego Mateusza Murańskiego po raz pierwszy zabrała głos w sprawie jego śmierci. Freak fighter i aktor zmarł niespodziewanie 8 lutego, pozostawiając w żałobie najbliższych i tysiące fanów. 

Mateusz Murański nie żyje

Od śmierci Mateusz Murańskiego minęło już pół miesiąca, ale media wciąż żyją sprawą niespodziewanego odejścia młodego gwiazdora freak fightów. W ostatnim czasie głos w sprawie jego śmierci zdecydował się zabrać ojciec, Jacek Murański. 

W wywiadzie udzielonym portalowi Salon24 wyznał, że wszelkie pogłoski na temat rzekomego przedawkowania leków przez jego syna są fałszywe. Stwierdził, że takie plotki uwłaczają pamięci zmarłego i są bardzo przykre zarówno dla niego, jak i jego żony oraz narzeczonej zmarłego. 

Wkrótce po tym, jak milczenie zdecydował się przerwać Jacek Murański, dołączyła do niego ukochana Mateusza Murańskiego. Krótki komunikat został opublikowany w mediach społecznościowych freak fightera

Nie żyje gwiazdor znanego programu Polsatu. Odszedł w bardzo młodym wieku

Narzeczona Mateusza Murańskiego zabiera głos

29-letnia Karolina zamieściła na Instagramie Mateusza Murańskiego swoje zdjęcie, na którym zobaczyć można, że jest bardzo smutna. Fotografia została opatrzona krótkim podpisem oraz linkiem do strony Salon24. 

- Jak to mawiają „Oczy mówią wszystko"… Jedyne i oficjalne stanowisko naszej rodziny jest udostępnione na portalu salon24 - czytamy w wydanym przez kobietę komunikacie. 

instagram.com/mateusz_muranski

Mateusz Murański - kim był?

Mateusz Murański zasłynął jako jeden z bohaterów serialu “Lombard. Życie pod zastaw”, gdzie występował u boku Zbigniewa Buczkowskiego. Spełniał się również jako zawodnik MMA w formule freak fight. Walczył m.in. w federacjach Fame MMA i High League. 

Filmografię gwiazdora zamyka występ z nominowanym do Oscara w kategorii Najlepszy film międzynarodowy obrazie Jerzego Skolimowskiego, “IO”. Mateusz Murański był bardzo podekscytowany wyróżnieniem dzieła, a przed śmiercią zapowiadał, że osobiście uda się do Los Angeles na rozdanie nagród

Śledź najnowsze newsy na Twitterze Gońca.