Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Mundial 2022. Tak Anna Lewandowska z córkami wspierają Roberta podczas dzisiejszego meczu
Weronika Uszakiewicz
Weronika Uszakiewicz 04.12.2022 16:32

Mundial 2022. Tak Anna Lewandowska z córkami wspierają Roberta podczas dzisiejszego meczu

Robert Lewandowski, Anna Lewandowska
Robert Lewandowski, Anna Lewandowska fot. Instagram @annalewandowska, IMAGO/Frank Hoermann/SVEN SIMON/Imago Sport and News/East News

Anna Lewandowska udostępniła na Instagramie zdjęcie, na którym pozuje z córkami w strojach polskiej reprezentacji. Tak będą wspierać ukochanego ojca i męża podczas dzisiejszego meczu.

Anna Lewandowska z córkami wspiera Roberta Lewandowskiego

Trwają mistrzostwa świata w piłce nożnej w Katarze. Za nami trzy spotkania polskiej reprezentacji podczas tegorocznego mundialu. Choć ostatni mecz z Argentyną zakończył się wynikiem dwa do zera dla rywali, pierwszy raz po 36 latach udało nam się wyjść z grupy.

Dzisiejszego dnia o godzinie 16:00 rozpoczęła się kolejna rozgrywka mistrzostw świata w piłce nożnej w Katarze. Tym razem przeciwnikiem Biało-Czerwonych jest reprezentacja Francji. Jest to o tyle ważny i wyjątkowy mecz, że tuż po nim jedna z drużyn ostatecznie pożegna się z mundialem.

Na murawie pojawili się Wojciech Szczęsny, Matty Cash, Kamil Glik, Jakub Kiwior, Bartosz Bereszyński, Jakub Kamiński, Sebastian Szymański, Piotr Zieliński, Grzegorz Krychowiak, Przemysław Frankowski i oczywiście Robert Lewandowski.

Żona kapitana polskiej reprezentacji kilka dni temu udała się wraz z córkami do Kataru, gdzie będą kibicować Biało-Czerwonym. Na Instagramie Anny Lewandowskiej pojawiły się zdjęcia, na których pozują w strojach polskiej reprezentacji.

- Go Poland – czytamy pod fotografią. Fani byli zachwyceni najnowszym zdjęciem trenerki fitness. Komentarze zalała fala komplementów. - Z takim dopingiem musi być dobrze - brzmiał jeden z nich. - Z takim wsparciem to wyczuwam w powietrzu dzisiaj gola - można przeczytać w kolejnym. Uroczy widok?

Artykuły polecane przez Goniec.pl: