Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Mundial 2022. Krzysztof Jackowski zabrał głos ws. meczu Polska-Argentyna. Ujawnił, co nas czeka
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 30.11.2022 11:49

Mundial 2022. Krzysztof Jackowski zabrał głos ws. meczu Polska-Argentyna. Ujawnił, co nas czeka

Youtube/JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official
Youtube/JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official

Mundial 2022 wchodzi w swoją decydującą fazę i powoli poznajemy zespoły, które najlepiej poradziły sobie w fazie grupowej i dostaną się do fazy pucharowej. Reprezentacja Polski należy do kandydatów do awansu, ale wszystko zależeć będzie od tego, jak zaprezentują się Polacy w meczu z Argentyną. Jeśli uda się chociaż zremisować, możemy byś spokojni. W przypadku przegranej będziemy musieli liczyć na korzystny wynik w meczu Arabii Saudyjskiej z Meksykiem.

Mundial 2022. Polska-Argentyna, kto wygra?

Krzysztof Jackowski postanowił spojrzeć w przyszłość, aby poznać wynik meczu z Argentyną na tegorocznym mundialu w Katarze. Biało-Czerwoni mogą nareszcie wyjść z grupy podczas mundialu, ale pewność da nam tylko korzystny wynik w środowym meczu. Czy jest szansa, aby "Lewy" i spółka okazali się lepsi od zespołu Leo Messiego?

30 listopada 2022 roku o godzinie 20 rozpoczną się dwa mecze grupy C i toczyć się będą równolegle. Tegoroczny mundial reprezentacja Polski rozpoczęła od bezbramkowego remisu z Meksykiem, choć była szansa na pełne trzy punkty, gdyby Robert Lewandowski wykorzystał podyktowany dla nas rzut karny. Następnie biało-czerwoni wygrali z Arabią Saudyjską 2:0, co uplasowało ich na pierwszej pozycji w naszej grupie. Dzisiejsi przeciwnicy zaczęli mundial w Katarze od sensacyjnej przegranej z Saudyjczykami 1:2, aby następnie rozprawić się z Meksykiem 2:0.

Obecnie Polacy mają cztery punkty i mają minimalną przewagę nad Argentyną, zgromadziła o punkt mniej. Arabia Saudyjska jest trzecia i ma również trzy punkty, ale nieznacznie gorszy bilans bramkowy. Na ostatnim miejscu plasuje się Meksyk, który ma zaledwie jeden punkt. Najpopularniejszy polski jasnowidz został poproszony przez "Super Express" o wytypowanie wyniku meczu Biało-Czerwonych.

- Mecz piłki nożnej jest podobny do totolotka. Jest to suma różnych, zależnych i niezależnych, rzeczy dziejących się w odpowiednim czasie. Prawdę mówiąc, nie jest rzeczą prostą, a prawie że niemożliwą, wytypować wynik meczu, który przez prawie dwie godziny wiąże się w różne wypadkowości - powiedział Krzysztof Jackowski.

Mundial 2022. Krzysztof Jackowski nie podał wyniku meczu, powołując się na... dobro kibiców.

- Powiem tylko to: gdybym wiedział, jaki będzie wynik, to bym nie powiedział, nie chcąc nikomu psuć dobrej zabawy. Bo przecież sport jest po to, żeby się wszyscy bawili i emocjonowali. Ja powiem coś takiego, że nie oceniajmy sportu, tylko i wyłącznie pod względem wygranej. Oceniajmy sport, że ma taką zaletę i wadę, że są i wygrane, i przegrane. Jeżeli przegramy, to bądźmy dla swoich zawodników wyrozumiali - dodał najpopularniejszy jasnowidz w Polsce.

Mecz Polska - Argentyna rozpocznie się w środę, 30 listopada, o godzinie 20:00. Transmisja będzie dostępna na TVP 1, TVP Sport i Pilot WP.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Super Express

Tagi: Mundial 2022