Rozrywka.Goniec.pl

TRICOLORS/East News

Monika Richardson złożyła TVP "serdeczne" życzenia z okazji 70-lecia. "Zmarnowane 7 lat"

24 Listopada 2022

Autor tekstu:

Kacper Kulpicki

Monika Richardson postanowiła schować dawne urazy do kieszeni i złożyć Telewizji Polskiej życzenia z okazji jubileuszu 70-lecia. Nie omieszkała jednak dodać małego pstryczka w nos. Co sądzi o byłym pracodawcy?

Monika Richardson złożyła "serdeczne" życzenia Telewizji Polskiej

Monika Richardson, zanim zaczęła być znaną celebrytką, którą dziennikarze pytają o opinie na różne tematy, zapukała do gmachu TVP w poszukiwaniu pracy. Nieopierzona, świeżo po studiach, została zatrudniona w 1995 roku. Była zaangażowana w takie programy jak "Kulty popkultury", "Witaj, Europo", "Orzeł czy reszka", czy najbardziej znany "Europa da się lubić", który ją wypromował.

Kooperacja zakończyła się w 2011 roku, a Monika Richardson do dziś nie ma zbyt dobrych słów na temat byłego pracodawcy. Część urazów schowała do kieszeni i w rozmowie z Pomponikiem postanowiła złożyć życzenia z okazji 70 lat działalności TVP.

- Życzę im, by do końca nie zmarnowali swojego potencjału, swojego "know how", czyli kompetencji, które wciąż istnieją, są w TVP. 70 lat ciężkiej pracy bardzo wielu niezwykle utalentowanych ludzi, zmarnowane w 7 lat. Trochę szkoda – z goryczą oceniła aktualna żona Zbigniewa Zamachowskiego (tak, dobrze czytacie, aktualna! – tu szczegóły) .

Monika Richardson obejrzała "Wiadomości". Nie obeszło się bez alkoholu

Gwiazda podkreśliła w wywiadzie, że nie ma czasu i chęci na to, by oglądać programy przygotowane przez Telewizję Polską, a szczególnie te informacyjne. Jakiś czas temu "na życzenie" zetknęła się z jednym z nich. Pamięta to do dziś.

- Raz w ciągu ostatnich trzech lat udało nam się włączyć wiadomości TVP i mało tego, to nie był przypadek, robiliśmy to celowo. Otworzyliśmy butelkę winka i liczyliśmy, ilość razy, gdy pojawiło się nazwisko "Tusk" w "Wiadomościach". Wyszło nam chyba 22, o ile dobrze pamiętam. Ale do końca nie pamiętam, bo pod koniec "Wiadomości" byliśmy już nieźle wstawieni – zobrazowała, jednocześnie kontynuując orkę o pracodawcy, który zapewnił jej ogólnopolską rozpoznawalność. Tym razem miała kilka zarzutów wobec pracowników stacji.

- Ja już wielokrotnie mówiłam o poziomie polszczyzny w mediach publicznych i nie chcę mówić o tym więcej, bo znowu wyjdę na taką starą, zgorzkniałą belfrzycę, która jest niezadowolona ze swojego życia, a ja jestem bardzo zadowolona ze swojego życia – podsumowała.

Monika Richardson zdobyła się jeszcze na drobną, acz kąśliwą uwagę wobec Jacka Kurskiego . Okazją było pytanie o nagrodę Wiktora dla Idy Nowakowskiej, z którą także rzekomo ma konflikt . Rzekła wówczas:

- No comment. Bardzo pozdrawiam Jacka Kurskiego i całą jego ekipę... niech go piekło pochłonie

My również pozdrawiamy Monikę Richardson. Dla odmiany, bez żadnych uszczypliwości.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

źródło: Pomponik

Tagi:

Podobne artykuły

Telewizja

Miliony Polaków w końcu się doczekało. Dziś wieczorem włączą Polsat i długo nie zmienią programu
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Dramat Bartka z "Chłopaków do wzięcia". Wielką miłość brutalnie przerwała nagła śmierć
Czytaj więcej >

Telewizja

„Stanley” z "Chłopaków do wzięcia" sam wyremontował swój dom. Włożył w to dużo czasu i pracy
Czytaj więcej >

Telewizja

Wzruszające zakończenie wątku z Emilianem Kamińskim w „M jak Miłość”. Nie sposób się nie wzruszyć
Czytaj więcej >

Telewizja

Katarzyna Cichopek przyszła na Telekamery bez Macieja Kurzajewskiego. Wyjawiła dlaczego się nie pojawił
Czytaj więcej >

Telewizja

"Kuchenne Rewolucje". Magda Gessler nie wytrzymała. Z jej ust padły ostre słowa
Czytaj więcej >
Kacper Kulpicki

Redaktor portalu Goniec.pl. Pochodzę z Podkarpacia. Dzięki odpowiedniemu dystansowi (nie tylko w odległości) mam zdroworozsądkowe i niestereotypowe spojrzenie na to, co dzieje się na warszawskich salonach. Potrafię patrzeć na Gwiazdy w sposób życzliwy, acz przenikliwy. Doświadczenie copywriterskie pozwala mi we właściwych słowach ująć to, co ciekawi naszych czytelników. W wolnych chwilach oddaję się kulinarnym wojażom i pisaniu recenzji z podkarpackich restauracji.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]