Rozrywka.Goniec.pl

fot. Pawel Wodzynski / East News

Monika Richardson zachwyca się nowym członkiem swojej rodziny. Kto znów skradł jej serce?

23 Sierpnia 2022

Autor tekstu:

Kacper Kulpicki

Monika Richardson-Malcolm-Zamachowska z domu Pietkiewicz - z czego żyłyby tabloidy, gdyby nie kolejne miłosne podboje legendarnej dziennikarki? Chociaż aktualnie jest w swoim piątym związku z biznesmenem, Konradem Wojterkowskim, to nie stanęło jej to na przeszkodzie, by znaleźć kolejny obiekt westchnień. To nowy członek jej rodziny. O kim mowa? Wyjaśniamy.

Monikę Richardson-Malcolm-Zamachowską z domu Pietkiewicz w mediach społecznościowych obserwuje niemalże 40 tysięcy widzów. Nie ulega żadnej wątpliwości, że przynajmniej część z nich to fani nie tylko dziennikarskich dokonać redaktorki, ale również przebojowego życia prywatnego.

Monika Richardson-Malcolm-Zamachowska – jak to się stało?

Była pracownica Telewizji Polskiej ma za sobą aż trzy małżeństwa. W czasach studenckich była związana z Przemysławem Pohrybieniukiem, jednak za mąż wyszła dopiero kilka lat później i to za kogoś zupełnie innego. Jej pierwszym mężem, w 1995 roku, został Will Richardson, amerykański dziennikarz i podróżnik. Para była ze sobą przez 5 lat.

Rok po rozwodzie, blondwłosa iberystka powiedziała sakramentalne „tak” po raz drugi. Wybrankiem został Szkot, Jamie Malcolm – były pilot sil powietrznych Wielkiej Brytanii oraz pracownik jednej z angielskich linii lotniczych. Podczas małżeństwa urodziło się dwoje dzieci – Tomasz David i Zofia. Pożycie małżeńskie trwało do 2012 roku.

Najgłośniejszym związkiem żurnalistki okazał się dopiero ten trzeci. Prasa rozpisywała się o miłosnych podbojach romantycznej Moniki i Zbigniewa Zamachowskiego. Wzięty aktor postanowił dla nowej ukochanej porzucić rodzinę, w tym żonę, również aktorkę.

Monika Richardson -Malcolm-Zamachowska z domu Pietkiewicz niezbyt fortunnie wypowiadała się w mediach o tym, jak wyglądało dotychczasowe miłosne życie aktora znanego z filmu „Żurek”. Bez skrupułów poniżyła jego byłą żonę, otwarcie sugerując, że pozbawiała męża męskości.

Również i tym razem los okazał się przewrotny. Głośny związek zakończył się tak, jak dotychczasowe – jeszcze głośniejszym rozstaniem. Aktualnie serce Richardson jest zajęte przez piątego partnera, biznesmena Konrada Wojterkowskiego. Nie wiemy, czy para planuje ślub.

Monika Richardson zachwyca się nowym członkiem rodziny

Trzykrotna mężatka za pośrednictwem Instagrama przekazała obserwatorom wesołą nowinę.Jestem zakochana” – wyznała w podpisie do wideo, na którym głaska małą suczkę o czarnej sierści. Nowa członkini jej rodziny wabi się „Fibi”. Spanielka została powitana również przez fanów byłej prowadzącej „Europa da się lubić”.

Rodowita wrocławianka uwielbia zwierzęta. Do tej pory zajmowała się już 10-letnią suczką reprezentującą rasę bolończyków. Wabi się „Jumbie”, jednak niedawno dziennikarka donosiła o jej problemach ze zdrowiem. Cóż, jak widać, Richardson nie traciła czasu i postanowiła sprezentować sobie kolejną pupilkę.

Czarna spanielka rzeczywiście ma wielki urok, jest niesamowicie urocza. Na filmie opublikowanym przez Richardson bawi się i gryzie specjalną zabawkę przeznaczoną dla małych zwierząt oraz rozkosznie pląsa po zielonym trawniku, skacząc i liżąc obecnych tam, zachwyconych nią ludzi. Tuleniom nie było końca, a wideo relację z całego dnia „Fibi” zakończył jej błogi sen na kanapie.

„Śliczności”, „Cudowne szczęście”, „Piękna” – takich i podobnych komentarzy było wiele. A czy Wy również dołączanie do grona wielbicieli nowej pociechy Moniki Richardson? A może życzycie jej, by przed wyborem nowego ulubieńca swoje kroki skierowała do schroniska, gdzie czekają może mniej rasowe, ale spragnione pieski?

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Kobieta WP, Wikipedia

Tagi:

Podobne artykuły

Gwiazdy

Edyta Golec dodała wyjątkowe nagranie. Fani zwrócili uwagę na jeden szczegół
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Po wpisie Roksany Węgiel o zaręczynach w sieci rozpętała się burza. Fani robią jedną rzecz
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Jonanna Koroniewska opublikowała poruszający post. Tak nazwała Katarzynę Dowbor
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Łukasz Golec zdradził tajemnicę brata. Wszystko się wydało na oczach widzów Polsatu
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Sara James szczerze o relacji z mamą. Z ust młodej gwiazdy padły wymowne słowa
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Michał Wiśniewski wystąpił z córką i zachwycił całą Polskę. Gwiazdor zrobił "wejście smoka"
Czytaj więcej >
Kacper Kulpicki

Redaktor portalu Goniec.pl. Pochodzę z Podkarpacia. Dzięki odpowiedniemu dystansowi (nie tylko w odległości) mam zdroworozsądkowe i niestereotypowe spojrzenie na to, co dzieje się na warszawskich salonach. Potrafię patrzeć na Gwiazdy w sposób życzliwy, acz przenikliwy. Doświadczenie copywriterskie pozwala mi we właściwych słowach ująć to, co ciekawi naszych czytelników. W wolnych chwilach oddaję się kulinarnym wojażom i pisaniu recenzji z podkarpackich restauracji.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]