Rozrywka.Goniec.pl

instagram.com/katarzynacichopek; TOMASZ RADZIK/East News

Monika Richardson wymownie o związku Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego: "Źle i nieprofesjonalnie"

17 Października 2022

Autor tekstu:

Paweł Sekmistrz

Monika Richardson nie pozostawiła suchej nitki na "coming-oucie" jakiego w ostatnim czasie dokonali Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski, informując w "Pytaniu na śniadanie", że są w związku. Dziennikarka zapewnia, że prezenterzy wkrótce odczują konsekwencje swojej decyzji.

Monika Richardson ma złe wieści dla Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego

Monika Richardson to doświadczona dziennikarka, która ma za sobą lata pracy w programach rozrywkowych TVP . Podobnie, jak obecnie Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski , prowadziła również "Pytanie na śniadanie" .

Widzów programu zelektryzowała w ostatnim czasie informacja, jaką gwiazdy przekazały na antenie show. Po miesiącach kontrowersji i spekulacji fanów, prezenterzy zdecydowali się ujawnić, że są razem.

Ogłoszenie postanowiła skomentować sama nowa szefowa "Pytania na śniadanie" Joanna Kurska , która pod jednym z postów w mediach społecznościowych Katarzyny Cichopek przekonywała, że "miłość jest najważniejsza".

Nowy związek gwiazd TVP komentuje coraz więcej postaci związanych z show-biznesem. Wielu gratuluje odwagi i życzy parze wszystkiego, co najlepsze. Pojawiają się jednak również pierwsze głosy krytyki.

Zdecydowała się na taki Monika Richardson, która nie ma dla zakochanych dobrych wieści. Dziennikarka podejrzewa, że prezenterzy "Pytania na śniadanie" wkrótce pożałują swojej decyzji.

Monika Richardson przestrzega

- Uważam, że Kasia i Maciek strzelili sobie w kolano i teraz ludzie nie dadzą im żyć - stwierdziła wprost dawna prowadząca śniadaniowego show TVP w rozmowie z "Faktem".

Ogłoszenie związku na antenie jest według Moniki Richardson złym posunięciem, które nie wpłynie pozytywnie na popularność gwiazd. Dziennikarka podejrzewa, że taka decyzja mogła zresztą nie być podjęta bezpośrednio przez samych zainteresowanych.

- Uważam, że stało się źle i nieprofesjonalnie. Po prostu wyszło niezręcznie. Myślę, że Kaśka nie chciała tego zrobić i że została wkręcona w tę sytuację np. przez producenta czy kogoś innego, nieważne - spekulowała prezenterka.

Jak przyznała, sama nie jest święta. Zaledwie kilka lat temu w jednym z programów telewizyjnych zdecydowała się zwierzyć z prywatnych szczegółów swojego związku z mężem. Dziś wie, że był to błąd i bardzo go żałuje.

- Może to dobra okazja, by Kasi doradzić, aby nie szła w moje ślady? - zastanawiała się Monika Richardson.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Tagi:

Podobne artykuły

Gwiazdy

Katarzyna Dowbor szczerze o Elżbiecie Romanowskiej w "Nasz nowy dom". Ma dla niej jedną radę
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Zaginiony aktor został znaleziony martwy. Kulisy jego śmierci są przerażające
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Magdalena Narożna pochwaliła się nową sylwetką, a w sieci aż zagrzmiało. Uwagę fanów przykuła jedna rzecz
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Małgorzata Foremniak zasłabła w pracy, lekarz nie wytrzymał. "Pani jest nienormalna"
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Katarzyna Dowbor zdradza kulisy zwolnienia: "Na rozmowę zostałam wezwana SMS-em"
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Michał Kwiatkowski to również muzyk. Robi karierę za granicą
Czytaj więcej >
Paweł Sekmistrz

Redaktor portalu Goniec.pl. Przez lata związany byłem z lokalnymi rozgłośniami radiowymi, gdzie udzielałem się jako prezenter i dziennikarz. Od 2020 r. pełniłem funkcję redaktora portali WTV i Wawa Info. Z wykształcenia jestem polonistą i filmoznawcą. Moje hobby to przede wszystkim kino - to dobre i to złe. Współpracuję z magazynem "Netfilm". Jestem szaleńczo zakochany w Polsce, choć nie zawsze w Polakach.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]