Rozrywka.Goniec.pl

www.instagram.com/monikarichardson

Monika Richardson narzeka na remont kamienicy. Gwiazda poskarżyła się fanom i pokazała zdjęcia

27 Stycznia 2022

Autor tekstu:

Monika Majko

Monika Richardson pokazała w sieci zdjęcia ze swojej kamienicy na warszawskim Żoliborzu, która przechodzi właśnie duży remont. Za pomocą mediów społecznościowych gwiazda poskarżyła się fanom na hałas, który uniemożliwia pracę z domu.

Była gwiazda Telewizji Polskiej ma teraz sporo obowiązków, bowiem wraz ze wspólniczką otworzyła w Warszawie szkołę językową, w której również sama jest lektorem. Monika Richardson stara się także utrzymywać stały kontakt ze swoimi fanami za pomocą mediów społecznościowych, jednak w ostatnich dniach ma spory kłopot, by znaleźć chwilę na spokojną pracę.

Monika Richardson poinformowała o remoncie w swojej kamienicy

Dziennikarka poskarżyła się swoim obserwatorom na Instagramie, że w jej kamienicy trwa obecnie uciążliwy remont klatki schodowej. Jak przyznała Monika Richardson, robotnicy się nie obijają, a hałas jest ogromny.

- Dzisiaj ważna rozmowa zawodowa. Spotkanie jest online i nieopatrznie umówiłam je w domu, a nie w szkole. Tymczasem nasza kamienica wygląda tak. Ubłagałam miłych panów lastrykarzy o 20 min przerwy, bo hałas jest straszny. Na końcu będzie pięknie, ale póki co, schowałam się w Zosi sypialni ze słuchawkami na uszach - napisała gwiazda, dodając kilka zdjęć z remontowanej kamienicy.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo

Gwiazda poprosiła także fanów o to, by trzymali kciuki zarówno za remont, jak i pomyślny przebieg ważnej dla niej rozmowy zawodowej. Rozwój nowego biznesu jest dla dziennikarki bardzo istotny.

Monika Richardson ma za sobą bolesny rozwód

Szkoła językowa to projekt, w który zaangażowała się po rozstaniu ze swoim trzecim mężem, Zbigniewem Zamachowskim. Monika Richardson przyznała, że rozwód był decyzją aktora, a ona bardzo przeżyła koniec tego związku.

- Przeżyłam cudowne 10 lat. Z wybitnym mężczyzną, który jest nie tylko jednym z największych aktorskich talentów w naszym kraju, ale i ciepłym, serdecznym człowiekiem. […] Jeśli ktoś zdecydował, że musi odejść, nie mam prawa nic w tej sprawie zrobić - mówiła dziennikarka w rozmowie z redakcją "Faktu".

ZOBACZ: Krzysztof Bosak NA BAZARZE! Na mrozie OGNIŚCIE krytykuje rząd

Niedługo później Monika Richardson ponownie otworzyła jednak swoje serce i związała się z Konradem Wojterkowskim, z którym chętnie pozuje do zdjęć i pojawia się na branżowych imprezach. Para nie ukrywa szczęścia, a szczegółami ze swojego życia oboje chętnie dzielą się za pomocą mediów społecznościowych.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami z Twojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres [email protected]

Źródło: Goniec.pl

Tagi:

Podobne artykuły

Gwiazdy

Po wpisie Roksany Węgiel o zaręczynach w sieci rozpętała się burza. Fani robią jedną rzecz
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Jonanna Koroniewska opublikowała poruszający post. Tak nazwała Katarzynę Dowbor
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Łukasz Golec zdradził tajemnicę brata. Wszystko się wydało na oczach widzów Polsatu
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Sara James szczerze o relacji z mamą. Z ust młodej gwiazdy padły wymowne słowa
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Michał Wiśniewski wystąpił z córką i zachwycił całą Polskę. Gwiazdor zrobił "wejście smoka"
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Maciej Maleńczuk zdradził w Sopocie swoją tajemnicę. Odkrył karty z mrocznej przeszłości
Czytaj więcej >
Monika Majko

Redaktor portalu Goniec.pl. Najchętniej piszę o wydarzeniach lokalnych i kulturze. Hobbystycznie związana jestem z kobiecą sceną muzyczną. Pochodzę znad morza i uwielbiam wszelkie sporty wodne.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]