Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Monika Olejnik pochwaliła się zdjęciem sprzed 30 lat. W komentarzach zawrzało
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 05.06.2023 15:42

Monika Olejnik pochwaliła się zdjęciem sprzed 30 lat. W komentarzach zawrzało

Monika Olejnik
KAPIF

Monika Olejnik w świecie mediów jest już od wielu lat. Szczera dziennikarka postanowiła udostępnić nagranie z protestu, który odbył się w Warszawie. W rocznicę pierwszych częściowo wolnych wyborów pokazała internautom swoje zdjęcie, zrobione w 1989 roku. Ci nie kryli zachwytu.

Monika Olejnik brała udział w marszu

4 czerwca miał miejsce marsz zainicjowany przez Donalda Tuska. Onet szacuje, że wzięło w nim udział 300 tysięcy osób, organizator zaś mówi o nawet 500 tysiącach zgromadzonych. 

W proteście wzięły osoby nie tylko prywatne, ale również i publiczne. Jedną z nich była Monika Olejnik, która udziałem w marszu pochwaliła się w social mediach. Zamieściła krótkie nagranie, na którym uwieczniła powiewające biało-czerwone flagi i hashtag #wolne media. 

"Kuchenne rewolucje". Magda Gessler o kulisach programu. Zdradziła, kto płaci za metamorfozy

Monika Olejnik zamieściła zdjęcie z przeszłości

Monika Olejnik przypomniała, że data marszu nie jest przypadkowa. Jest to rocznica pierwszych częściowo wolnych wyborów w powojennej Polsce. 

Z tej okazji dziennikarka zamieściła zdjęcie, które było zrobione w 1989 roku. Widać na nim młodą Monikę Olejnik, ubraną w galowy strój. Włosy miała spięte w warkocz i pozowała na tle flagi Solidarności. Obok zdjęcia, na którym znajdowała się dziennikarka, dodała również plakat “W samo południe” Tomasza Sarneckiego. 

Internauci zachwyceni zdjęciem Moniki Olejnik

Pod zamieszczonym na Instagramie przez Monikę Olejnik zdjęciem internauci chętnie zaczęli się wypowiadać. Pisali nie tylko o urodzie młodej dziennikarki, ale również o sytuacji, która ma miejsce w kraju. Obserwatorzy Moniki Olejnik byli dumni ze swoich rodaków, którzy postanowili wyjść na ulice.

- “Proszę jeden okrzyk za mnie wykonać. Nie mogę być na marszu, ale jestem z wami”, “4 czerwca 1989 roku byłam tuż po maturze, a wcześniej pomagałam mojemu dziadziusiowi i jego bratu przygotować listy poparcia”, “Idziemy. W nas jest siła” - pisali internauci pod zdjęciem Moniki Olejnik.

Monika Olejnik zdradziła, że miała na życie zupełnie inne plany. "Chciałam zostać zakonnicą"
Piotr Molecki/East News
Monika Olejnik od wielu lat wzbudza w polskim społeczeństwie wiele skrajnych emocji. Jednak wielu Polaków uwielbia ją za niezwykle cięty język, a także imponującą wiedzę oraz dociekliwość. Gwiazda zdecydowała się na szczere wyznanie, w którym zdradziła kulisy swojej pracy, a także ujawniła wiele faktów z przeszłości. Okazuje się, że słynna dziennikarka chciała zostać zakonnicą. Charyzma, dociekliwość, a także bezpośredniość. To trzy główne cechy, które w dobitny sposób charakteryzują Monikę Olejnik. Dziennikarkę, która od lat dzieli Polaków na dwa obozy. Lojalnych sympatyków, a także zagorzałych przeciwników. Celebrytka otwarcie przyznaje, że każda osoba, która zasiada naprzeciw niej w programie „Kropka nad i”, nie może liczyć na jakąkolwiek taryfę ulgową. Podkreśla również, że jest niezwykle przywiązana do swojej pracy, która potrafi pochłaniać ją nawet w czasie urlopu.
Czytaj dalej
Monika Olejnik poznała królową Elżbietę. Po śmierci monarchini dziennikarka zamieściła wspólne zdjęcie
Monika Olejnik
Monika Olejnik
Monika Olejnik pokazała fanom swoje wspólne zdjęcie z królową Elżbietą. Dziennikarka miała zaszczyt poznać monarchinię podczas jej wizyty w Polsce. Podzieliła się również refleksją na temat jej śmierci. Odejście królowej Elżbiety nie pozostawiło nikogo obojętnym. Media społecznościowe zostały zalane wspomnieniami i zdjęciami zmarłej. Swoją cegiełkę dołączyła również Monika Olejnik. Monika Olejnik o spotkaniu z królową Elżbietą Królowa Elżbieta nie żyje. Słowa te, choć jeszcze do niedawna nieprawdopodobne do napisania, pojawiają się od czwartku we wszystkich światowych mediach. Tron po zmarłej w wieku 96 lat matce objął jej syn, Karol. Monarchini była niewątpliwie jedną z najważniejszych postaci XX i XXI wieku. Obecna przy wielu przełomowych wydarzeniach, które zadecydowały o losach świata, stała się niemal symbolem historii. W mediach społecznościowych zaroiło się od fotografii Elżbiety - również takich, na których pozuje wraz z tymi, którzy mieli niezwykłe szczęście, by poznać ją osobiście. Zalicza się do nich Monika Olejnik. Dziennikarka zamieściła na swoim Instagramie zdjęcie z brytyjską władczynią, wykonane 26 lat temu podczas wizyty monarchini w Warszawie. Wspólna fotografia Królowa Elżbieta odwiedziła Polskę w 1996 r. wraz ze swoim mężem Filipem. Królewska para zwiedzała Kraków oraz Warszawę. W stolicy zatrzymała się m.in. przy Grobie Nieznanego Żołnierza, a także w Teatrze Wielkim. To właśnie tam Elżbietę II miała okazję poznać Monika Olejnik. Na zamieszczonej przez nią na Instagramie fotografii, widzimy dziennikarkę nieśmiało podchodzącą do monarchini, która wita ją serdecznym uśmiechem. - Nigdy nie zapomnę uśmiechu i spojrzenia Królowej - napisała pod zdjęciem gospodyni "Kropki nad i". Wyświetl ten post na Instagramie Post udostępniony przez Monika Olejnik (@monikaolejnik_official) Jak dodała, niepowtarzalną okazję kontaktu z Elżbietą zapewnił jej prezydent Aleksander Kwaśniewski, który osobiście poznał reporterkę z najważniejszą kobietą Wielkiej Brytanii. Co za wyróżnienie! Artykuły polecane przez Goniec.pl:Doda wywołała burzę w sieci wypowiedzią o Elżbiecie II. „Nie wierzę, że ona to powiedziała”, nie hamowała się"Sanatorium miłości". Iwona i Gerard zdradzają, kiedy wezmą ślub. Już ustalili terminElżbieta II zmarła w wyjątkowym dla siebie miejscu. To właśnie tam zaręczyła się z księciem FilipemŹródło: goniec.pl
Czytaj dalej