Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Miliony Polaków usiądą dzisiaj przed telewizorami. TVP, Polsat i TVN pokażą wielkie hity
Weronika Uszakiewicz
Weronika Uszakiewicz 09.06.2023 11:52

Miliony Polaków usiądą dzisiaj przed telewizorami. TVP, Polsat i TVN pokażą wielkie hity

pilot
Joshua Hoehne/Unsplash

Dziś wieczorem widzowie tłumnie zasiądą przed telewizorami. Na ekranie pojawią się kultowe polskie i zagraniczne filmy. Przed nami również Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu.

Dziś w tv "Och, Karol 2"

Dzisiejszego wieczora fani polskich komedii powinni włączyć Polsat. O godzinie 20:00 stacja wyemituje kultowy film w reżyserii Piotra Wereśniaka z Piotrem Adamczykiem w roli głównej.

Kilka kobiet połączy siły, by zemścić się na lekkomyślnym uwodzicielu. Mężczyzna zapłaci wysoką cenę za niewierność. W kochanki głównego bohatera wcieliły się Katarzyna Zielińska, Małgorzata Foremniak i Marta Źmuda-Trzebiatowska. Rolę jego narzeczonej odegrała z kolei Małgorzata Socha.

Dziś zna go cała Polska. Poznajecie, kto jest na zdjęciu z młodości?

Dziś w tv "Jurassic World"

Miłośnicy filmów przygodowych powinni z kolei przełączyć na TVN, który dziś wieczorem wyemituje kultową amerykańską produkcję w reżyserii Colina Trevorrowa “Jurassic World”. Seans rozpocznie się już o godzinie 20:00. 

“Jurassic World” to kontynuacja "Parku Jurajskiego z 1993 roku. Jest to jeden z najbardziej dochodowych filmów w historii światowego kina. W rolach głównych wystąpili między innymi Bryce Dallas Howard czy Chris Pratt.

Dziś w tv festiwal w Opolu

Dzisiejszego wieczora rozpocznie się Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu. 9 czerwca o godzinie 20:15 będzie można na żywo usłyszeć największe przeboje ostatnich 60 lat w wykonaniu najbardziej utalentowanych polskich artystów.

Na scenie zobaczymy czołowy gwiazdy polskiej estrady, a wydarzenie poprowadzą Beata Chmielowska-Olech, Marek Sierocki i Tomasz Kammel. W piątkowy wieczór odbędą się także Debiuty, a młodzi artyści zawalczą o nagrodę imienia Anny Jantar oraz nagrodę widzów opolskiego festiwalu.  Tę część muzycznego wydarzenia uświetni recital Dody.

Będzie to pierwszy z trzech dni festiwalu. Na scenie pojawią się gwiazdy, takie jak Roxie Węgiel, bracia Golec czy Viki Gabor. Takiej muzycznej uczty zdecydowanie nie można przegapić.

Tagi: dziś w tv