Rozrywka.Goniec.pl

Instagram: @huberturbanski_official

"Milionerzy". Ile zarabia Hubert Urbański? Można pozazdrościć

9 Listopada 2022

Autor tekstu:

Piotr Szczurowski

"Milionerzy". Hubert Urbański udzielił niedawno wywiadu dla Super Expressu, w którym pochwalił się, że majętnym jest człowiekiem. Przy okazji popularny zdradził, ile zarabia. Kwoty przyprawiają o zawrót głowy. Trudno uwierzyć, ile dostał za jeden odcinek popularnego teleturnieju.

"Milionerzy" Hubert Urbański pochwalił się zarobkami

Hubert Urbański prowadzi program "Milionerzy" z przerwami od 1999 roku, łącznie dziesięć lat. Jego zarobki mogą świadczyć o tym, że popularność formatu nie spada, a widzowie wciąż z zapartym tchem obserwują zmagania uczestników.

W rozmowie z Super Expresse" celebryta zdradził, jak prowadzenie popularnego teleturnieju wpłynęło na jego życie. Dzięki "Milionerom " Hubert Urbański sam stał się jednym z nich.

- Mogę tak o sobie powiedzieć. Oczywiście, że tak. Mam to szczęście, że dobrze zarabiałem, że zarobiłem dużo pieniędzy w życiu i mam nadzieję, że nie powiedziałem ostatniego słowa jeszcze - odparł gwiazdor TVN w rozmowie z tabloidem.

Super Express podaje, że popularny prowadzący przez cały sezon może zarobić nawet 250 tysięcy złotych, co w zależności od ilości odcinków oznaczałoby, że dostaje od 4,3 do 5,5 tys. złotych za odcinek. Oczywiście, wbrew temu, co mogłoby się wydawać, nie jest to jedyne źródło dochodu Huberta Urbańskiego . Prezentera można wynająć jako konferansjera.

Hubert Urbański w kilka godzin potrafi zarobić nawet 40 tys. złotych!

- To są np. podsumowania roku, rozpoczęcia, wręczania nagród itd. Po pandemii nie podniosłem swoich stawek i wydaje mi się, że dobrze zrobiłem, bo ja mam dobrą stawkę od wielu lat i się jej trzymam i to procentuje. Dużo pracuję i mam dużo propozycji pracy - podkreśla Hubert Urbański .

Prezenter za kilka godzin konferansjerki inkasuje od kilkunastu do nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych. - Zgadza się, poprowadzenie eventu waha się od 15 do 20 tys. złotych. Rzeczywiście, jeżeli to przeliczyć na roboczogodziny, to są to szokujące stawki. To jest przywilej użyczenia wizerunku - zdradził w rozmowie z tabloidem Hubert Urbański.

Spodziewaliście się, że popularny prezenter za kilka godzin pracy zarabia tyle, ile przeciętny Kowalski w ciągu czterech miesięcy?

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Super Express

Tagi:

Podobne artykuły

Telewizja

"Tancerz" z "Chłopaków do wzięcia" usłyszał pytanie o żonę i nie wytrzymał. Ostre słowa
Czytaj więcej >

Telewizja

Czarna seria w "M jak miłość". Po wakacjach widzowie pożegnają ważną postać
Czytaj więcej >

Telewizja

Katarzyna Dowbor pominięta podczas Telekamer. "Nie dano mi szansy"
Czytaj więcej >

Telewizja

Doda rozpaliła widzów na Polsat Superhit Festiwal 2023. Niebywałe, co stało się na scenie
Czytaj więcej >

Telewizja

Maciej Dowbor bez ceregieli wypalił o Katarzynie Dowbor na koncercie Polsatu. Miszczak się wkurzy
Czytaj więcej >

Telewizja

Polsat Superhit Festiwal 2023. Zaskakujące słowa Agnieszki Chylińskiej przed koncertem
Czytaj więcej >
Piotr Szczurowski

Od najmłodszych lat zainteresowany głównie motoryzacją. Od kilkunastu lat codziennie sprawdzam co nowego w branży - od lat na bieżąco.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]