Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Michał Wiśniewski wystąpi w MMA? Zagadkowe zdjęcie z Mariuszem Pudzianowskim
Anna Dymarczyk
Anna Dymarczyk 16.10.2022 11:34

Michał Wiśniewski wystąpi w MMA? Zagadkowe zdjęcie z Mariuszem Pudzianowskim

michał wiśniewski mma mariusz pudzianowski
Instagram/m_wisniewski1972

Michał Wiśniewski wystąpi w MMA? Na jego profilu pojawiło się zagadkowe zdjęcie z Mariuszem Pudzianowskim, któremu muzyk zdaje się rzucać wyzwanie. Czyżbyśmy mieli zobaczyć panów niedługo w oktagonie?

Michał Wiśniewski wystąpi w MMA?

Michał Wiśniewski znany jest z prowokacyjnych zachowań i często potrafi zaskoczyć nawet swoich największych fanów - zdaje się, że właśnie za to jest m.in. tak przez nich uwielbiany. Tym razem nie było inaczej. Na jego Instagramie pojawiło się zagadkowe zdjęcie.

Muzyk zapozował z Mariuszem Pudzianowskim. Panowie ustawili się tak, jakby właśnie robili "próbę wzroku" tuż przed walką. Wiśniewski zdawał się być nawet gotowy, by niemal przyłożyć najsilniejszemu człowiekowi świata.

- Przyjąć to wyzwanie czy nie? - pytał przewrotnie swoich fanów. Wielu z nich wydawało się jednak nieco przerażonych wizją, zaprezentowaną przez muzyka.

- To będzie Twoje ostatnie wyzwanie w życiu - skomentowała jedna z fanek, a kolejni jedynie jej wtórowali, twierdząc, że Mariusz Pudzianowski musiałby tylko "poklepać go po policzku".

Większość nie dawała gwiazdorowi Ich Troje żadnych szans. Trudno się jednak dziwić - Michał Wiśniewski nie spędza całego swojego czasu na siłowni i wydaje się, że nie jest też szczególnie zaangażowany w sportowy rozwój. Jego walka w oktagonie mogłaby skończyć się równie szybko, co zacząć.

No, chyba że zabrałby się za ostre treningi, a nimi z pewnością pochwaliłby się w sieci. Fani i rodzina mogą więc być na razie spokojni. Żaden oktagon Wiśni nie grozi.

Artykuły polecane przez Goniec.pl: