Rozrywka.Goniec.pl

Jan Bielecki/East News

Michał Wiśniewski pęka z dumy. Chodzi o jego młodziutką córkę

20 Stycznia 2022

Autor tekstu:

Paweł Sekmistrz

Michał Wiśniewski pochwalił się sukcesem córki, która wydała właśnie swoją pierwszą płytę z piosenką nagraną w duecie z ojcem. Piosenkarz jest zaskoczony, że utwór osiągnął tak wielki sukces, mimo że nie przypomina popularnych dziś utworów muzycznych.

15-letnia Ettienette, córka Michała Wiśniewskiego i Anny Świątczak odziedziczyła zdolności wokalne po utalentowanych rodzicach. Wielu twierdzi, że w piosence przyćmiła nawet swojego tatę.

Niezwykły duet z ojcem

Michał Wiśniewski przeżywa ostatnio wyjątkowe chwile w swoim życiu. Ogłosił, że udalo mu się wyjść z bankructwa, jest w szczęśliwym związku z poznaną w internecie Polą, z którą cieszy się synkiem Falco, a teraz jego córka Ettienette odniosła swój pierwszy sukces na polu artystycznym.

Wokalista pochwalił się, że jego 15-letnia pociecha wydała właśnie pierwszą płytę. To winylowy singiel, na którym znajduje się utwór "Jest tak... Czyli rozmowa ojca z córką", oparty na przeboju Franka Sinatry. Młoda piosenkarka nagrała go w duecie z tatą.

Dalszy ciąg artykułu pod materiałem wideo

Tuż po ukazaniu się utworu w serwisie YouTube, spotkał się on z wyjątkowo dużym zainteresowaniem ze strony internautów. Do tej pory wyświetlono go już prawie 290 tys. razy. Michał Wiśniewski podkreśla, że to ogromny sukces i podkreśla, że piosenka odbiega od standardów muzyki rozrywkowej promowanej przez współczesne media.

- To bardzo duże zaufanie do nas biorąc pod uwagę, że nie ma tam żadnego przekleństwa, a muzyka jest z lat sześćdziesiątych ubiegłego stulecia - zaznaczył piosenkarz.

Utalentowane dzieci

Pod zamieszczonym w mediach społecznościowych postem o płycie Ettienette zaroiło się od wyrazów sympatii internautów. Komentatorzy chwalą utwór i nie mogą doczekać się kolejnych efektów prac córki Michała Wiśniewskiego.

15-latka to nie jedyne dziecko artysty, które wybrało drogę muzyczną. Najstarszy potomek piosenkarza Xavier, również zdecydował się na pójście w ślady rodziców. 19-latek postawił jednak na rap.

Wiśniv, bo pod takim pseudonimem znany jest muzyk, opublikował w serwisie YouTube kilka teledysków. Sławni rodzice nie mogą nachwalić się jego twórczości w wywiadach, podkreślając przede wszystkim wyjątkowo ciekawe teksty utworów swojego dziecka.

Swoich sił w branży muzycznej spróbowała też 13-letnia Vivienne, która nagrała piosenkę "Nie straszne strachy". Teledysk do piosenki również dostępny jest na YouTube, a do tej pory wyświetliło go już ponad 905 tys. osób.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

  • Gwiazda TVN zrelacjonowała ewakuację pociągu. PKP wezwało policję

  • Nie żyje Gaspard Ulliel. Aktor zmarł w wieku 37 lat

  • Janusz Gajos nie pojawi się już na deskach teatru. Znamy powody decyzji legendarnego aktora

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami z Twojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres  [email protected] Źródło: Goniec.pl

Tagi:

Podobne artykuły

Gwiazdy

Poruszający występ Kayah na festiwalu w Sopocie. Piosenkarka miała do fanów ważny apel
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Spora wpadka podczas Festiwalu w Sopocie. Muniek Staszczyk i prowadzący kompletnie się pogubili
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Alicja Majewska nagrodzona w Sopocie. Jednym żartem zdobyła publikę
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Polsat Superhit Festiwal 2023. Michał Szpak zaskoczył Polaków. Ten występ przejdzie do historii
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Bracia Golec zachwycili publiczność w Sopocie. Nagle na scenę weszła Nina Terentiew
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Katarzyna Cichopek pokazała zdjęcie ze stuletnią babcią. Razem świętowały urodziny
Czytaj więcej >
Paweł Sekmistrz

Redaktor portalu Goniec.pl. Przez lata związany byłem z lokalnymi rozgłośniami radiowymi, gdzie udzielałem się jako prezenter i dziennikarz. Od 2020 r. pełniłem funkcję redaktora portali WTV i Wawa Info. Z wykształcenia jestem polonistą i filmoznawcą. Moje hobby to przede wszystkim kino - to dobre i to złe. Współpracuję z magazynem "Netfilm". Jestem szaleńczo zakochany w Polsce, choć nie zawsze w Polakach.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]