Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Michał Wiśniewski po raz szósty zostanie ojcem. Pola Wiśniewska jest w ciąży
Kacper Kulpicki
Kacper Kulpicki 04.10.2022 13:41

Michał Wiśniewski po raz szósty zostanie ojcem. Pola Wiśniewska jest w ciąży

michał wiśniewski pola
fot. Instagram @ wisniewska_pola

Michał Wiśniewski zostanie ojcem po raz szósty. Płodny gwiazdor podzielił się radosną nowiną z internautami. To druga ciążą jego piątej żony. Spekulacje na ten temat krążyły w show-biznesie od momentu ich hucznego wesela.

Michał Wiśniewski znów zostanie ojcem. To już szósty raz

Lider zespołu Ich Troje nie marnuje czasu. Już podczas uroczystego wesela było widać, że jego piąta z kolei żona ukrywa ciążowy brzuszek. Wówczas małżonka muzyka wyśmiewała te plotki, jednak, jak się okazało – w plotce było ziarenko prawdy.

To ziarenku już niebawem przerodzi się w szóste dziecko niegdysiejszego bankruta, a dzisiaj posiadacza okazałego majątku. Tym samym latorośl dołączy do grona Fabienne, Vivienne, Etienette, Xaviera i Falco Amadeusa. Zobaczcie, co świeżo upieczony, chociaż mający już półwiecze tata przekazał za pośrednictwem Instagrama:

- Chwile. To ta jedna, spośród wyjątkowych, która zapadła w naszych sercach na zawsze. Było pięknie i niesamowicie wzruszająco 🥹 Jesteśmy ogromnie poruszeni i wdzięczni naszym najbliższym, że byli tego dnia z nami i że wspólnie mogliśmy celebrować miłość 💖 Nie zapomnimy nigdy Waszych szczerych uśmiechów, czułych gestów i dobrych słów. Love – napisał.

Michał Wiśniewski realizuje wielki plan?

Niegdysiejszy bohater reality-show pt. „Jestem jaki jestem” co jakiś czas udziela wypowiedzi, które wśród części odbiorców budzą zażenowanie i śmiech. W tym czasie jego wielbiciele zachwycają się, jak wspaniałomyślny jest ich idol.

Tym razem muzyk o czerwonym owłosieniu (na głowie) nie omieszkał rozpłynąć się nad swoimi dalekosiężnymi planami, w których snuje nieposkromione wizje siebie jako ojca nie piątki (a teraz szóstki), lecz aż ósemki dzieci.

- Zawsze chciałem mieć piątkę dzieci. Ale mógłbym mieć ósemkę! Gdyby nie moja sytuacja w swoim czasie, pewnie adoptowałbym dwójkę – rozprawiał w „śniadaniówce” telewizji TVN.

Cechującemu się dużą determinacją w spełnianiu zamierzeń Wiśniewskiemu już dziś gratulujemy tak licznego potomstwa. Można uznać, że jest czynnym kultywatorem wielowiekowych tradycji katolickich. Szkoda tylko, ze w parze z płodnością nie idzie monoteistyczne zamiłowanie do żon, a raczej żony. Jednej. Na całe życie. Ta ideologia zdaje się być obca dla piosenkarza.

W materii matrymonialnej autor hitu „Powiedz” jest bardzo rozwojowy. Czy jego piąta żona poskromi te miłosne zapędy, czy jest tylko krótkim przystankiem w barwnym życiorysie wokalisty obdarzonego charakterystyczną chrypką?

Czas pokaże, a dziś cieszmy się informacją o rychłych narodzinach kolejnego obywatela Polski. Mamy nadzieję, że Michałowi Wiśniewskiemu starczy talentu, by obdarzyć nim kolejną latorośl. Jakie imię proponujecie? Może, z racji bycia dzieckiem numer sześć, Sekstus?

Będzie nam miło, jeśli jutro rano odwiedzisz naszą stronę główną - Goniec.pl

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Radio Zet