Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Michał Wiśniewski nagrywa nowy program reality show
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 23.11.2021 14:06

Michał Wiśniewski nagrywa nowy program reality show

Michał Wiśniewski
Tricolors/East News

Michał Wiśniewski zapowiedział prace nad nowym reality show. Pokaże w nim proces budowy swojego nowego domu. W programie oprócz znanego wokalisty weźmie udział cała jego rodzina.

Wokalista Ich Troje nie poddaje się i wciąż próbuje wrócić na szczyt popularności. Czy tym razem się to uda?

Michał Wiśniewski wstaje z kolan

Z pewnością wielu spośród naszych czytelników pamięta pierwsze reality show Michała Wiśniewskiego. Wyświetlane w latach 2003-2004 na antenie TVN. "Jestem jaki jestem" trafiło do telewizji na fali ogromnej popularności grupy Ich Troje i biło rekordy oglądalności.

Show ukazywało prywatne życie piosenkarza oraz jego żony Marty. Rodzaj "Big Brothera", ale z głośną gwiazdą w roli głównej magnetyzował widzów i przyciągał przed ekrany.

Dalszy ciąg artykułu pod materiałem wideo

Popularność grupy Ich Troje zgasła jednak po kilku latach, a Michał Wiśniewski radził sobie w show-biznesie coraz gorzej -do tego stopnia, że w pewnym momencie musiał ogłosić upadłość konsumencką.

Kilka mniej lub bardziej udanych prób powrotu do "pierwszej ligi" polskiej piosenki nie przyniosło pożądanych efektów. Teraz wokalista spróbuje jednak przebić się do mainstreamu za pomocą nowego programu typu reality show.

"Jestem jaki jestem 2"?

W rozmowie z magazynem "Party" Michał Wiśniewski zdradził jak wyglądać będzie jego nowy program. Pretekstem do jego stworzenia ma być budowa nowego domu.

- W końcu muszę wziąć się do roboty i zbudować dla nas obiecany dom - orzekł piosenkarz - Przygotowuję 22-odcinkowy projekt programu, w którym pokażę, jak to zrobić od podstaw, ale mam wielu partnerów, którzy mi w tym w pomogą - dodał.

Wiśniewski zapowiedział, że w nowym show przedstawić chce widzom, w jaki sposób udało mu się ponownie stanąć na nogi po bankructwie. Nie zabraknie w nim również członków rodziny artysty.

- Będzie też trochę prywaty, bo pracujemy nad tym programem całą rodziną - przyznał piosenkarz - Czuję się wolny i ta wolność powoduje, że chce mi się wszystkiego z podwójną siłą - powiedział z optymizmem.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Źródło: jastrzabpost.pl