Rozrywka.Goniec.pl

Instagram: @m_wisniewski1972

Michał Wiśniewski jeszcze niedawno był bankrutem. Obliczono, ile zarobił w tym roku

14 Września 2022

Autor tekstu:

Piotr Szczurowski

Michał Wiśniewski w 2018 roku oficjalnie został ogłoszony przez sąd bankrutem. Muzyk, który swojego czasu miał na koncie miliony złotych, ogłosił upadłość konsumencką. Wszystko wskazuje na to, że w końcu udało mu się wyjść na prostą. Ile obecnie zarabia?

Zadania podsumowania zarobków frontmana "Ich Troje " podjął się "Super Express". Tabloid wyliczył, ile popularnemu muzykowi udało się zarobić na koncertach od wiosny 2022 roku. Trzeba przyznać, że kwota robi wrażenie - widmo biedy zostało pożegnane?

Michał Wiśniewski był na dnie. Udało mu się w końcu wyjść na prostą

Choć lata świetności Michał Wiśniewski ma za sobą, to chętnych na jego koncerty nie brakuje. 20 lat temu, gdy był u szczytu kariery, zarabiał miliony, teraz jest znacznie gorzej, choć kwoty wciąż imponują.

Co stało się z fortuną, którą Michał Wiśniewski zarobił w latach prosperity? Roztrwonił je hulaszczy styl życia wokalisty i jego liczne nałogi. Najwięcej oczywiście pieniędzy pochłonął hazard i słabość do alkoholu. Ponadto wokalista mieszkał w luksusowej willi otoczonej przez armię ochroniarzy, jeździł luksusowymi samochodami i... pożyczał znajomym.

Gdy w 2018 roku okazało się, że ma mnóstwo długów, postanowił ogłosić upadłość - odkrył wtedy też, kto był "przyjacielem" dla kasy.

- Nagle wszyscy zerwali kontrakty, nikt nie chciał ze mną współpracować, banki zaczęły wypowiadać mi kredyty, nie mogłem mieć własnego konta. Już nawet nie wiedziałem, ile ja jestem winien i komu. Ja już byłem w ciężkiej depresji - żalił się Michał Wiśniewski w wywiadach.

Obecnie wokalista wychodzi na prostą. Porzucił nałogi, po raz piąty się ożenił i stara się kontrolować wydatki. A jest co wydawać!

"Super Express" policzył, że odkąd artysta odmienił swoje życie i wrócił do regularnego koncertowania, znów może liczyć na atrakcyjne gaże. Od wiosny 2022 roku Michał Wiśniewski zagrał 25 koncertów. Telewizja Polsat zorganizowała jubileusz z okazji 25-lecia kariery, a Telewizja Polska regularnie zapraszała go na serię imprez "Wakacyjna Trasa Dwójki" - to oczywiście przekłada się na zarobki.

Jak podaje tabloid, za jeden występ z zespołem "Ich Troje" Michał Wiśniewski otrzymuje 30 tys. zł, a o połowę mniej, gdy występuje bez pozostałych artystów. W tym roku na samym koncertowaniu zarobił niemal 700 tys. zł.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Super Express

Tagi:

Podobne artykuły

Gwiazdy

Maciej Damięcki był wielką gwiazdą Plebanii. Spotkał go wielki dramat
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Poruszający występ Kayah na festiwalu w Sopocie. Piosenkarka miała do fanów ważny apel
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Spora wpadka podczas Festiwalu w Sopocie. Muniek Staszczyk i prowadzący kompletnie się pogubili
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Alicja Majewska nagrodzona w Sopocie. Jednym żartem zdobyła publikę
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Polsat Superhit Festiwal 2023. Michał Szpak zaskoczył Polaków. Ten występ przejdzie do historii
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Bracia Golec zachwycili publiczność w Sopocie. Nagle na scenę weszła Nina Terentiew
Czytaj więcej >
Piotr Szczurowski

Od najmłodszych lat zainteresowany głównie motoryzacją. Od kilkunastu lat codziennie sprawdzam co nowego w branży - od lat na bieżąco.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]