Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Michał Szpak zostanie Michaliną?! Właśnie ujawnił: ”Mam totalną potrzebę eksploracji”
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 27.11.2023 08:07

Michał Szpak zostanie Michaliną?! Właśnie ujawnił: ”Mam totalną potrzebę eksploracji”

Michał Szpak
Michał Szpak zostanie Michaliną?/KAPIF

Michał Szpak swoją popularność zawdzięcza nie tylko wyjątkowemu głosowi, ale również kontrowersyjnemu wizerunkowi i wyrazistej osobowości. Artysta ma na koncie mnóstwo wzbudzających mieszane uczucia stylizacji i wypowiedzi, dzięki czemu wciąż jest o nim głośno. W niedawnym wywiadzie przeszedł samego siebie, mówiąc o możliwych planach na przyszłość.

Michał Szpak w najnowszym wywiadzie zaskoczył wszystkich

Jakiś czas temu Michał Szpak zasugerował w social mediach, że jest "osobą queerową", lecz później sprostował, że nie był to z jego strony coming out, gdyż gdyby miał takowego dokonać, zrobiłby to w znacznie bardziej "spektakularny" sposób. W najnowszej rozmowie z Żurnalistką powrócił do tego tematu, dopowiadając do niego co nieco.

W trwającym ponad półtorej godziny wywiadzie Michał Szpak opowiedział o swoim życiu uczuciowym oraz... możliwej zmianie płci. Co zaskakujące wokalista przyznał, że pod wieloma względami jest "totalnym konserwatystą", gdyż nie należy do grona osób szczególnie kochliwych. 

Michał Szpak zaskoczył stylizacją, całą uwagę skupił jeden element

Popularny artysta podzielił się zaskakującymi przemyśleniami

W długim wywiadzie z Żurnalistą artysta zdradził, że przytrafiła mu się nawet nieodwzajemniona miłość, z której długo musiał się leczyć. To dość zaskakujące, gdyż Michał Szpak wydawał się być dość liberalny w kwestiach miłości.

Potrzebuję przestrzeni, żeby być samemu. I to byłoby trudne dla drugiej osoby, bo ja lubię być sam […] Potrafię dbać o miłość, jeśli kocham, co zdarza się rzadko. Myślę, że jestem okrutnie trudnym człowiekiem do życia - stwierdził artysta w rozmowie.

Michał Szpak zdradził także, że w swoim życiu zakochany był zaledwie cztery razy i gdy już na kimś mu zależy, bardzo trudno mu wyzwolić się z tej miłości.

Jeśli nie mogłem być z osobą, w której się zakochałem, był to dla mnie bardzo bolesny proces. Bardzo długo trwało odkochiwanie się - zwierzył się piosenkarz.

Michał Szpak zostanie Michaliną?

Najbardziej zaskakującym momentem rozmowy Żurnalisty z Michałem Szpakiem był jednak ten, w którym artysta zasugerował, że ma "totalną potrzebę eksploracji" i bije się z myślami o... zmianie płci.

Może się okaże, że pojadę do Tajlandii, zrobię sobie cycki i będę Michaliną? Mam totalną potrzebę eksploracji. Porównam to niefortunnie do Michaela Jacksona. Zmienił siebie, stał się innym człowiekiem - zaskoczył w rozmowie artysta.

Jedna część mnie bardzo się do tego wyrywa. Połowa. Druga połowa mówi mi: "Spokojnie. Przemyśl to. Na pewno tego chcesz? Bo to proces nieodwracalny" - zdradził Michał Szpak.