Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Michał Szpak ujawnił nowe fakty o pracy w TVP. "Miałem dość"
Kacper Kulpicki
Kacper Kulpicki 10.06.2023 08:26

Michał Szpak ujawnił nowe fakty o pracy w TVP. "Miałem dość"

Michał Szpak
Kapif

Michał Szpak z trudem wraca do czasów, kiedy pracował w TVP. Pomimo tego, że jako juror programu "The Voice of Poland" sprawiał wrażenie wyluzowanego i tryskającego humorem, to za kulisami wcale tak nie było. Piosenkarz zdradził, co usłyszał od osoby z produkcji show i jak to na niego wpłynęło. Czy przez to już nigdy nie zgodzi się na udział w programie telewizyjnym? Zrażony Michał Szpak postawił sprawę jasno. 

Michał Szpak usłyszał okrutne słowa od pracownika TVP

Michał Szpak to kolorowy ptak polskiej sceny muzycznej. Artysta nie boi się akcentować swoich poglądów i otwartości, co niekoniecznie współgra z narracją prezentowaną w TVP. Wielu fanów dziwiło się, gdy przyjął posadę jurora w "The Voice of Poland", jednak Michał Szpak wywiązał się z niej znakomicie. 

Niestety, jego udział w show nie wszystkim się podobał. Michał Szpak zdradził, co usłyszał od pracownika TVP na jednym z bankietów. Te słowa mrożą krew w żyłach. 

- Zdarza mi się, że na imprezach spotykam ludzi, którzy współpracują z telewizją, zaczepiają mnie i mówią: "dlaczego ty taki jesteś?" Odpowiadam: "a dlaczego ty taki jesteś?" A on: "bo jestem prawdziwym patriotą". Przeżyłem podobną rozmowę z osobą, która była ze mną w jednym programie TVP, ale wcześniej nie dawała mi znać, że mnie nie akceptuje. I nagle usłyszałem: "Nienawidzę cię" - gorzko wspominał na łamach Gazety Wyborczej. Co na to Michał Szpak?

Wystawne wesele, ale weselnicy o pustych żołądkach. "Wróciłam do domu nad ranem głodna jak wilk"

Michał Szpak o kulisach pracy w TVP. "Miałem dość"

Michał Szpak był coraz bardziej zmęczony udziałem w show, w którym patrzono mu na ręce i nie pozwalano w pełni wyrażać siebie. Dla każdego artysty jest to bardzo istotne, nie dziwi zatem, że wokalista z radością przyjął decyzję TVP  o tym, że nie pojawi się w nowym sezonie "The Voice of Poland". 

- I się ucieszyłem, bo miałem już dość - wyznał Michał Szpak, dla którego epizod w TVP wciąż ma słodko-gorzki smak. "To był wspaniały dla mnie czas, poza tym, co wydarzało się za kulisami na ostatniej prostej" - skwitował w Jastrząb Post. Czy te rany oznaczają, że już nigdy nie zgodzi się na udział w talent-show w roli oceniającego?

Michał Szpak zostanie jurorem w nowym programie?

Michał Szpak nie ujawnił, czy w swoich najbliższych planach przewiduje zasiąść na fotelu jurora w którymś z programów rozrywkowych. Z tego jasno wynika, że takiej możliwości w przyszłości nie wyklucza.

- Być może tak. Być może pojawię się w jakimś. Nie mogę zdradzić, albo nie chcę powiedzieć. Ale ja uwielbiam pracę w telewizji, bo ona ma jakiś swój harmonogram, to wszystko jest zaplanowane, to wszystko jest formą rytuału. Bardzo mi to odpowiada, lubię to i być może nadarzy się taka okazja, że zasiądę na ławie jurorskiej, albo wezmę udział w jakimś programie - intrygująoco zakończył Michał Szpak. Jak sądzicie, w jakim programie czułby się najlepiej?

Źródło: Jastrząb Post, Gazeta Wyborcza