Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Mateusz Gessler wreszcie pokazał swoją żonę. Tworzą piękną parę, fani są zachwyceni
Kacper Kulpicki
Kacper Kulpicki 21.03.2023 13:52

Mateusz Gessler wreszcie pokazał swoją żonę. Tworzą piękną parę, fani są zachwyceni

Mateusz Gessler
kadr z programu "Hells Kitchen. Piekielna kuchnia", prod. Polsat, wyd. 2022 r., Polsat Box Go

Mateusz Gessler jako prowadzący "Hell's Kitchen. Piekielna kuchnia" wciela się w rolę niezbyt subtelnego szefa kuchni, który łaja podopiecznych kucharzy "jak po maśle". W życiu prywatnym daleko mu do "piekielnego", co potwierdził sielskim zdjęciem z ukochaną małżonką. Przy okazji fani dowiedzieli się nieco więcej o jego rodzinie.

Mateusz Gessler gotował dla sław

Mateusz Gessler urodził się w Polsce, ale wychował we Francji. Dzięki temu, że kulinarne nauki pobierał w różnych miejscach (także m.in. w Londynie), może pochwalić się szeroką plejadą kulinarnych umiejętności i znakomitą znajomością smaków. Warto pozostać w języku kuchennym, bowiem jego talent "wyczuli" najsławniejsi tego świata, dla których miał okazję przygotować specjalne dania.

 Mateusz Gesslee gotował bowiem  dla  takich gwiazd jak jego ciotka Magda Gessler, a także Zinedine Zidane, Yoko Ono, czy Woody Allen oraz prezydentów, co w tym ostatnim przypadku wiązało się z dodatkowymi wyzwaniami. 

- Może dla rodziny królewskiej nie, bo takiej nie ma w naszym kraju, ale gotuję głów państwa, dla prezydentów, często w ambasadach - opowiadał, zwracając uwagę na procedury, które towarzyszą spełnianiu kulinarnych żądzy głów państw. 

- Zanim twoje danie trafi do stołu, to masz jeszcze takie agencje jak CIA, służby bezpieczeństwa, które wszystko wkładają do próbnika, musisz wszystko pokazać, robić próbki. To długa logistyka nim to co zrobisz trafi na stół. Z tego bierze się masa anegdot - wyjaśnił Mateusz Gessler w rozmowie z Pomponikiem. 

Adam Małysz wysłał pilną wiadomość Dawidowi Kubackiemu. Wyszło na jaw, co mu obiecał

Mateusz Gessler świętował 18-stkę syna

Z takimi trudnościami Mateusz Gessler z pewnością nie spotyka się w domu, gdzie może ugotować swoje ulubione dania dla ukochanej żony i syna. Do tej pory sfera prywatna gospodarza "Hell's Kitchen. Piekielna kuchnia" pozostawała tajemnicą, jednak wystarczyło kilka postów w mediach społecznościowych, by stał się dla fanów o wiele bliższy. 

Okazało się, ze Mateusz Gessler i jego żona Edyta niedawno mieli poważny powód do radości. Ich sy osiągnął bowiem pełnoletność, co szczęśliwa rodzina postanowiła hucznie świętować. Mateusz Gessler zaieścił bowiem specjalny wpis na Instagramie, który poświęcił wyłącznie ważnej dacie swojego syna. 

 

Mateusz Gessler wreszcie pokazał żonę

Przy okazji miłych słów dla pierworodnego stało się jasne, jak wygląda druga połowa Matusza Gesslera. Niestety, o Edycie wiadomo jedynie tyle, ile opowiedział o niej mąż, który do tej pory stronił od pokazywania się wspólnie publicznie.

- Nie pokazuję się publicznie z Edytą, bo ona nie należy do show-biznesu. Pracuje razem ze mną w restauracjach, ale chce być anonimowa i mieć święty spokój. Szanuję jej wybór i nigdy w życiu bym jej nie namawiał na ściankę. Moją rolą jest chronić ją przed wścibskimi - kucharz i restaurator jakiś czas temu zapewniał w Party.

Mateusz Gessler ostatnio  nie wykazał się zapowiadaną konsekwencją i na jego profilu pojawiło się zdjęcie z lubą. Rozanielona para świętowała osiemnastkę syna w restauracji, a fotos z rodzinnego obiadu z dumą okrasili słowami: "Rodzice dorosłego syna". Patrząc na Mateusza Gesslera i jego żonę można odnieść wrażenie, że i oni nie tak dawno byli nastolatkami. Co sądzicie o tej parze?

 

Mateusz Gessler. Fot. Instagram @mateuszgessler.jpg
 Fot. Instagram @mateuszgessler

 

Źródło: Party, Pomponik