Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > "Mask Singer": Ujawniono, kto krył się pod maską Słońca. Niewiarygodne, to czołowa polska wokalistka
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 30.04.2022 22:41

"Mask Singer": Ujawniono, kto krył się pod maską Słońca. Niewiarygodne, to czołowa polska wokalistka

Mask Singer
YouTube/TVN Talent Show

W przedostatnim odcinku "Mask Singer" publiczność zadecydowała o pożegnaniu się ze Słońcem. Dowiedzieliśmy się też, kto znajdował się pod kostiumem. To legendarna polska piosenkarka, Beata Kozidrak.

Choć niektórzy z jurorów podejrzewali, że może chodzić o wokalistkę Bajmu, wszyscy byli niezwykle zaskoczeni.

Pożegnanie z "Mask Singer"

W sobotę wieczorem wyemitowano przedostatni odcinek popularnego show "Mask Singer", w którym gwiazdy wykonują utwory, przebrani w kolorowe i wymyślne kostiumy. Aż do odpadnięcia z programu, nikt nie wie, kto kryje się pod maską.

W sobotnim odcinku początkowo zmierzyły się ze sobą dwaj zamaskowani artyści: Deszcz i Bocian oraz Słońce i Kogut. Głosami publiczności, do wielkiego finału dostali się Bocian oraz Kogut.

Między Deszczem a Słońcem rozegrała się dogrywka, która miała zadecydować o tym, kto z nich trafi do finałowej trójki. Ostatecznie zdecydowano, że to właśnie Deszcz będzie miał możliwość dołączenia do Bociana i Koguta.

W związku z tym, że Słońce musiało pożegnać się z programem, artystka kryjąca się pod kostiumem, musiała pokazać, kim tak naprawdę jest. Jury miało różne podejrzenia. Obstawiano Majkę Jeżowską, a nawet Jacka Braciaka, ale Joanna Trzepiecińska oraz występująca gościnnie w show Tatiana Okupnik podejrzewały, że Słońcem może być Beata Kozidrak.

Beata Kozidrak odchodzi tuż przed finałem

Miały rację. Po zdjęciu maski, oczom widzów i zgromadzonej publiczności ukazała się wokalistka Bajmu. Jury żegnało piosenkarkę owacją na stojąco, a Kuba Wojewódzki wyraził nadzieję, że artystka wkrótce pojawi się w jego programie.

Beata Kozidrak była wyraźnie niepocieszona, że nie pojawi się w finale. Powiedziała, że miała przygotowaną specjalną niespodziankę - chciała wykonać swój własny utwór, kultową "Białą flagę".

- Dziękuję bardzo za fantastyczną przygodę, dziękuję pięknie - zwróciła się do jurorów.

Już za tydzień wielki finał show, w którym zmierzą się Bocian, Deszcz i Kogut. Wszyscy troje będą musieli też ostatecznie zdjąć maski i ujawnić swoją prawdziwą tożsamość.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Źródło: goniec.pl

Tagi: Mask Singer