Rozrywka.Goniec.pl

zrzut ekranu, Youtube / jak.tv, Instagram @martamanowska

Marta Manowska wyznaje: „Jesteś moim reżyserem serca”. Do kogo skierowała te słowa?

30 Września 2022

Autor tekstu:

Kacper Kulpicki

Marta Manowska jest gospodynią programów dla samotnych poszukujących miłości, chociaż sama przez długi czas niezbyt efektywnie radziła sobie z ułożeniem życia uczuciowego. W ostatnim czasie media spekulują, że ta sytuacja już się zmieniła. Do kogo zatem prezenterka Telewizji Polskiej skierowała swoje szczere wyznanie? Będzie zaskoczeni, ponieważ wcale nie do mężczyzny, w którego objęciach przyłapano ją nad polskim morzem.

Marta Manowska w ferworze miłosnych doznań

Sympatyczna i empatyczna gospodyni programu „Rolnik szuka zony” przed długi czas pozostawała wolna, chociaż łączono ją z kilkoma mężczyznami. Jednym z nich był brat rolnika biorącego udział we wspomnianym programie, Robert Bodzianny.

Ta relacja okazała się jednak tylko przyjacielska, a serce blondwłosej dziennikarki skradł zupełnie inny mężczyzna. Paparazzi przyłapali ich podczas romantycznego spaceru w jednej z nadmorskich miejscowości. Kobieta podczas randki wyglądała na szczęśliwą, a tajemniczy amant trzymał ją za ręce i nie szczędził czułych pocałunków w jej rumiane policzki. O szczegółach tych widoków pisaliśmy w artykule poniżej.

Marta Manowska w emocjonalnym wpisie zdobyła się na poruszające wyznanie

Czy moc ciepłych słów skierowała właśnie wobec nowego wybranka? Być może podczas ich spotkania szeptali sobie do uszu, jednak publicznie Marta Manowska zwróciła się do zupełnie innej osoby. Jako imponująco aktywna użytkowniczka mediów społecznościowych raczy wirtualną społeczność fotosami nie tylko z pełnych wrażeń wojaży po zakątkach Polski i świata, lecz także zakulisowymi kadrami z emocjonującego życia zawodowego.

Marta Manowska udostępniła fotografię, na której widać ją wtuloną w objęcia innej kobiety. Żądni skandalu internauci muszą jednak ostudzić swoje szubrawe zapędy – to wyłącznie koleżeńska znajomość. Trzeba jednak przyznać, że blondwłosa ulubienica emerytów nie szczędziła koleżance komplementów.

- Dziękuję Ci. Za Twoją wrażliwość, mądrość, spokój. Kiedyś czułam, że to niemożliwe myśleć w ten sam sposób. Teraz już się temu nie dziwię. Jesteś moim reżyserem serca. Dajesz mi siłę, wolność, przestrzeń i inspiracje. Przy Tobie chcę być jeszcze lepsza. Dla mnie wzór współpracy zawodowej. 5 sezon "Sanatorium miłości" przechodzi do historii. Jest wyjątkowy. Dzięki Bohaterom, Ekipie i Tobie @kakav – napisała na Instagramie.

Komu według Manowskiej należą się takie słowa uznania? Katarzynie Kaweckiej, czyli reżyserce przeboju telewizyjnego pt. „Sanatorium miłości”, którego nowy sezon – jak poinformowała – czeka widzów już w styczniu 2023 roku.

Marta Manowska wbrew pogłoskom pozostaje jedną z prominentnych gwiazd TVP

Chociaż współpraca – jak widać – jest wyjątkowo owocna, to przez jakiś czas krętymi ścieżkami korytarzy „na Woronicza” hasały plotki, jakoby gospodyni tego programu miała „na pieńku” z władzami Telewizji Polskiej przez swoją „niefortunną” wypowiedź na temat społeczności LGBT.

Plotki okazały się – jak to zwykle bywa – nieprawdą, a Marta Manowska nie tylko została zaangażowana do kolejnych serii niemal wszystkich produkcji, w których dotychczas brała udział w charakterze prowadzącej (oprócz „The Voice Kids”), ale dostała także zupełnie nowy program, w którym da się poznać od zupełnie innej strony (szczegóły tutaj ).

Będzie nam miło, jeśli jutro rano odwiedzisz naszą stronę główną - Goniec.pl

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Goniec

Tagi:

Podobne artykuły

Telewizja

Nie żyje Łukasz Gajdzis. Aktor m.in. "Na Wspólnej" miał tylko 38 lat
Czytaj więcej >

Telewizja

Oburzające wyznanie Roksany Węgiel. Gwiazda opowiedziała, jak traktowali ją mężczyźni
Czytaj więcej >

Telewizja

"The Voice Kids". Uczestniczka wróciła po latach do programu. Przez udział w nim doświadczyła przemocy
Czytaj więcej >

Telewizja

"Rolnik szuka żony". Kamila Boś ma duży problem. Zaskakujące wyznanie
Czytaj więcej >

Telewizja

Tak wygląda teraz Lucy z "Rancza". Najnowsze zdjęcie nie pozostawiają złudzeń
Czytaj więcej >

Telewizja

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo" znów w ogniu krytyki. Widzowie mają dość
Czytaj więcej >
Kacper Kulpicki

Redaktor portalu Goniec.pl. Pochodzę z Podkarpacia. Dzięki odpowiedniemu dystansowi (nie tylko w odległości) mam zdroworozsądkowe i niestereotypowe spojrzenie na to, co dzieje się na warszawskich salonach. Potrafię patrzeć na Gwiazdy w sposób życzliwy, acz przenikliwy. Doświadczenie copywriterskie pozwala mi we właściwych słowach ująć to, co ciekawi naszych czytelników. W wolnych chwilach oddaję się kulinarnym wojażom i pisaniu recenzji z podkarpackich restauracji.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]