Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Marianna Schreiber pozwie Tomasza Dedka za obrazę swojego męża. Aktor skomentował sprawę
Monika Majko
Monika Majko 18.05.2022 21:38

Marianna Schreiber pozwie Tomasza Dedka za obrazę swojego męża. Aktor skomentował sprawę

tomasz dedek
TRICOLORS/East News

Marianna Schreiber nie zamierza puścić płazem obrazy swojego męża, której dopuścił się w sieci aktor Tomasz Dedek, znany widzom jako niezapomniany Jędrula z "Rodziny zastępczej". Gwiazdor publicznie określił ministra Prawa i Sprawiedliwości Łukasza Schreibera mianem "ci*y". Żona polityka zapowiedziała pozew.

Jakiś czas temu żona posła PiS Łukasza Schreibera próbowała swoich sił jako modelka i pojawiła się w programie "Top model", co wywołało niemałe zaskoczenie. Teraz Marianna Schreiber postanowiła jednak na poważnie zająć się polityką i niedawno poinformowała o założeniu własnej partii politycznej.

Marianna Schreiber chce pozwać gwiazdora "Rodziny Zastępczej" za obrazę swojego męża

Partia "Mam dość" ma promować poglądy liberalne, a 29-latka zamierza wystartować z nią w najbliższych wyborach parlamentarnych. W ostatnim czasie Marianna Schreiber publikuje w sieci zaangażowane wpisy społeczno-polityczne, a w minioną niedzielę niespodziewanie postanowiła okazać wsparcie m.in. parom jednopłciowym.

Wpis Marianny Schreiber postanowił ostro skomentować Tomasz Dedek. 64-letni aktor, znany m.in. z roli Jędruli w uwielbianym przez Polaków serialu stacji Polsat pt. "Rodzina zastępcza", nazwał męża 29-latki "ci*ą". Żona polityka PiS natychmiast zareagowała na ostry komentarz gwiazdora i wytknęła mu brak szacunku. Na tym jednak nie koniec.

W środę rano Marianna Schreiber zapowiedziała, że złoży pozew przeciwko Tomaszowi Dedkowi, który za obrazę jej męża odpowie teraz przed sądem. 29-latka podkreśliła, że jej decyzja ma związek również z działalnością jej partii, która ma "walczyć w przyszłości z naruszaniem dóbr osobistych każdego człowieka". 

- Podjęłam decyzję. Z tytułu partii chciałabym walczyć w przyszłości z naruszaniem dóbr osobistych każdego człowieka. Dlatego prywatnie składam pozew za naruszenie dóbr osobistych mojego męża, mojej rodziny przeciwko Panu Tomaszowi Dedkowi - oznajmiła Schreiber na Twitterze.

Tomasz Dedek oschle skomentował zapowiedź pozwu ze strony Marianny Schreiber

Informacja ta dotarła już do Tomasza Dedka, który zdążył odnieść się do słów Marianny Schreiber. Gwiazdor "Rodziny zastępczej" zamieścił na Twitterze prześmiewczy wpis, wyraźnie dając do zrozumienia, że nie boi się zapowiedzi pozwu.

- No to szukam prawnika. Ktoś chętny? - napisał aktor.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Źródło: Goniec.pl