Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Marcin Prokop zażartował z Edwarda Miszczaka podczas konferencji TVN. Nikt nie mógł powstrzymać się od śmiechu
Karolina Kruszewska
Karolina Kruszewska 25.08.2022 13:55

Marcin Prokop zażartował z Edwarda Miszczaka podczas konferencji TVN. Nikt nie mógł powstrzymać się od śmiechu

Marcin Prokop zażartował z Edwarda Miszczaka
(fot. Jan Bielecki/East News/TRICOLORS/EAST NEWS)

W czwartek, 25.08.2022 odbyła się prezentacja jesiennej ramówki TVN. Uroczystość jak zwykle prowadził Marcin Prokop, który pozwolił sobie na niewybredny żart o Edwardzie Miszczaku. Cała widownia wybuchła śmiechem. Anna Cieślak też się śmiała?

Prezentacja jesiennej ramówki TVN

W czwartek, 25.08.2022 odbyła się prezentacja jesiennej ramówki TVN, na której nie mogło zabraknąć gwiazd tej stacji, choć warto zaznaczyć, że wielką nieobecną była Małgorzata Rozenek, która obecnie poci się i męczy na obozie Anny Lewandowskiej. Imprezę tradycyjnie już prowadził Marcin Prokop, który w swoich wystąpieniach sypie żartami z rękawa. Tym razem nie było inaczej, na dodatek oberwało się byłemu dyrektorowi programowemu - Edwardowi Miszczakowi

Marcin Prokop żartuje z Edwarda Miszczaka

Marcin Prokop powitał zebranych gości w swoim stylu ubarwiając swoją wypowiedź uszczypliwościami w stronę nie tylko firmy, w której pracuje, lecz także w stronę byłego przełożonego.

- Bardzo mi miło, że państwo tak licznie przybyli na nasze spotkanie. Sporo się od czasu naszego ostatniego widzenia się z państwem zmieniło. Nasza stacja miała kiedyś w nazwie tylko trzy literki, teraz ma — jak dobrze policzyłem — 22. Też znacząco wzrosła średnia wzrostu naszego zarządu w ostatnim czasie, co też jest zauważalne - powiedział Marcin Prokop nawiązując do niskiego wzrostu Edwarda Miszczaka.

Cała widownia wybuchła śmiechem, ciężko jednak stwierdzić, czy równie ubawiona była Anna Cieślak, która znajdowała się na sali. Sam konferansjer zachował kamienną twarz.

Myślimy, że Edward Miszczak mierzący 153 cm nie obrazi się za ten żart przeszło 2-metrowego kolegi. Wszak często na prezentacji ramówki TVN Marcin Prokop pozwalał sobie na podobne uszczypliwości.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Plejada.pl/Goniec