Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Marcin Prokop pokazał swoją "najważniejszą walentynkę". Ma 17 lat
Klaudia Tomaszewska
Klaudia Tomaszewska 15.02.2024 14:22

Marcin Prokop pokazał swoją "najważniejszą walentynkę". Ma 17 lat

KAPiF, Walentynka Prokopa ma 17 lat
Fot. KAPiF, Walentynka Prokopa ma 17 lat

Marcin Prokop rzadko pokazuje się ze swoją wybranką. Niektórzy podejrzewają nawet, że nie jest najlepiej w tym związku. Dziennikarz z okazji Walentynek umieścił wymowne zdjęcie na swoim Instagramie. Okazuje się, że jego ukochana i najważniejsza osoba na świecie ma zaledwie 17 lat. Fani nie kryli konsternacji, ale jak to?

Życie prywatne Marcina Prokopa

Marcin Prokop jest jednym z ulubionych prowadzących poranne pasmo “Dzień dobry TVN”. Dziennikarz wraz z Dorotą Wellman od wielu lat bawi telewidzów z samego rana. Do tego prowadzi Lego Masters, a teraz zasiada w jury “Mam Talent”. Życie zawodowe gwiazdora TVN jest bardzo bujne, jednak o jego prywatnych aspektach niewiele wiadomo.

Prokop czasem wspomina o ukochanej, ale są to zdawkowe informacje, które trudno osadzić w czasie. To też sprawia, że nie brakuje spekulacji wokół tej relacji. Jak naprawdę wygląda związek dziennikarza?

Ulubienica "TTBZ" miała jedną prośbę przed śmiercią. Niesłychane

Marcin Prokop ma 17-letnią Walentynkę?

Z okazji wczorajszego święta zakochanych na profilu Prokopa pojawiła się wzmianka o Walentynce. Okazuje się, że chodzi o osobę, która skończyła zaledwie 17 lat. Do tego dodane zostało zdjęcie, które wiele wyjaśnia. Fani na początku nie kryli szoku, ale gdy załapali, o czym mówi prezenter, od razu pojawił się zachwyt.

Na fotografii próżno szukać ukochanej żony Marcina. Jest jednak inna osoba, która okazała się “najważniejszą walentynką”. Już wiecie o kim mowa?

Kto jest walentynką Marcina Prokopa?
Fot. KAPiF, Kto jest walentynką Marcina Prokopa?

Urocze życzenia Marcina Prokopa z okazji święta zakochanych

Marcin Prokop wyznał głębokie uczucie swojemu dziecku. Na fotografii widać uroczego malucha i dziennikarza sprzed 17 lat. Do tego pojawiły się szczególne życzenia, bowiem pociecha mężczyzny urodziła się właśnie w Walentynki. Zosia jest całym światem gwiazdora TVN.

Moja najważniejsza walentynka urodziła się 17 lat temu i do dziś ziewa dokładnie w ten sam sposób - napisał na Instagramie.

Urocze, prawda?

KAPIF_oryginal_K338191F.jpg