Rozrywka.Goniec.pl

TRICOLORS/East News

Marcin Prokop nie powstrzymywał się w komentarzach. Potem zaczął wszystkie usuwać

15 Maja 2022

Autor tekstu:

Anna Dymarczyk

Marcin Prokop zrobił coś, czego potem żałował. Zdobył się w internecie na kilka nieprzyjemnych dla jego interlokutorów komentarzy. Potem postanowił wszystkie z nich usunąć, ale niesmak pozostał.

Prokop uważany jest za jednego z bardziej sympatycznych gwiazdorów polskiej telewizji, tym bardziej dziwnym wydawała się jego internetowa maska, którą przybrał podczas dyskusji.

Marcin Prokop nie powstrzymywał języka w komentarzach. Potem wszystko usunął

- Byłem przekonany, że pan Marcin Prokop jest miłym i kulturalnym człowiekiem, niestety zostałem odarty ze złudzeń - twierdził jeden z komentujących pod profilem Marcina Prokopa, pan Remik, który żalił się w rozmowie z Pudelkiem.

Marcin Prokop wyjechał na wakacje do Albanii i tam stara się zaznać wypoczynku. Swoimi podbojami chwali się w sieci, pokazując różne elementy wycieczki.

- Albania jest sztosem. Piękny kraj, a przy tym kawałek prawdziwego, witalnego, pełnokrwistego świata, który ma oczywiście swoje problemy i niedostatki, ale jest przeciwieństwem znudzonej, zmurszałej, zadufanej w sobie, pogrążonej w stuporze nadmiernego dobrobytu, spętanej biurokracją zachodniej Europy - pisał.

- Będę tu wracał. Byle dalej od popularnej również wśród rodaków Sarandy - megaturystycznej, do bólu generycznej, jak wszystkie tego typu wakacyjne metropolie. Tłumy, gofry, frytki, dmuchańce, plażowe bary z rozwodnionymi drinkami, "atrakcje" dla bombelków. Nie moja bajka, ale co tam kto lubi - dodał.

W komentarzach pan Remik postanowił polecić wycieczkę na Korfu, twierdząc, że to jedynie rzut kamieniem od miejsca, w którym aktualnie jest Prokop.

- Jakbym chciał być w Grecji, to bym poleciał do Grecji - odpowiedział ozięble na komentarz Marcin Prokop. Ta odpowiedź nie przypadła jednak wszystkim do gustu.

- Po mistrzu riposty spodziewałbym się odpowiedzi wyższych lotów - odpowiedział pan Remik, a pod postem wywiązała się nieprzyjemna dyskusja.

Gdy do akcji włączyła się kolejna osoba, Marcin Prokop pokazał swoją nieprzyjemną stronę i napisał, że jego odpowiedź była "adekwatna do komentarza".

- Rany, stary, ale nudzisz, a argument o wybujałym ego jest tak z dupy, że nawet nie chce mi się tego komentować - dodał.

Komentarze wkrótce zniknęły z Facebooka Marcina Prokopa, a pan Remik został przez gwiazdora zablokowany. Niezbyt przyjemna historia, tym bardziej, że Prokop wydawał się być jedną z sympatyczniejszych polskich gwiazd.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

  • Krystian Ochman dołącza do Kalush Orchestra. Wspólnie wykonali eurowizyjny przebój

  • W czerwcu zmiany w limitach dorabiania do emerytury. ZUS może zawiesić twoje świadczenie

  • Matura chemia 2022. Termin matury z chemii. O której jest rozszerzona matura z chemii

Źródło: Goniec, Pudelek

Tagi:

Podobne artykuły

Gwiazdy

Małgorzata Rozenek zdradziła prawdę na temat najmłodszego syna. Fani nie mieli o tym pojęcia
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Paulina Holtz występuje w "Klanie" od 26 lat. Tak przez lata zmieniła się serialowa Agnieszka Lubicz
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Julia Wieniawa nie gryzła się w język. Rozlicza się z show-biznesem. "Zepsuty i odklejony"
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Monika Richardson ma problemy finansowe, musiała podjąć ważną decyzję. Grozi jej bankructwo?
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Gosia Andrzejewicz już tak nie wygląda. Uwielbiana piosenkarka powraca z nowym wizerunkiem
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Kinga Rusin pokazała zdjęcia w bikini. Fani są zachwyceni, zazdroszczą jej "sześciopaku"
Czytaj więcej >
Anna Dymarczyk

Redaktor portalu Goniec.pl. Jestem studentką historii, naukowo zajmująca się historią Żydów w Polsce i muzealnictwem. Prywatnie zaangażowana w polski fandom fantastyczny. Bliskie są mi kwestie polskiej edukacji, mniejszości oraz nierówności społecznych.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]