Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Marcin Miller zaśpiewał dla Jolanty Kwaśniewskiej. Gwiazdor disco polo spełnił swoje marzenie
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 10.05.2022 18:53

Marcin Miller zaśpiewał dla Jolanty Kwaśniewskiej. Gwiazdor disco polo spełnił swoje marzenie

Marcin Miller
Tricolors/East News

Marcin Miller zaśpiewał przebój "Jesteś szalona" podczas gali Osobowości i Sukcesy Roku 2022. Podczas występu muzyk zszedł ze sceny i podszedł do obecnej na uroczystości Jolanty Kwaśniewskiej. Nikt nie mógł przewidzieć tego, co stało się chwilę później.

To wyjątkowy moment w życiu lidera Boys. W mediach społecznościowych stwierdził, że spełnił jedno ze swoich marzeń.

Wyjątkowy występ Marcina Millera

W poniedziałek odbyła się gala Osobowości i Sukcesy Roku 2022. Na uroczystości pojawiło się wiele wyjątkowych osobistości życia publicznego: artyści ekranu i sceny, a nawet popularni celebryci.

Na prestiżowym wydarzeniu zauważyć można było m.in. Zenka i Danutę Martyniuków, Izabelę Trojanowską, Urszulę Dudziak, Iwonę Pavlović, czy Marcina Millera. Szczególnie występ tego ostatniego, wzbudził ogromne emocje.

Lider Boys postanowił bowiem wykonać na scenie jeden z największych przebojów grupy - "Jesteś szalona" z niezapomnianej płyty "O.K.", która zapewniła zespołowi ogromny sukces i rozpoznawalność.

Nikt nie spodziewał się jednak tego, do czego dojdzie podczas występu artysty. Piosenkarz nieoczekiwanie zszedł ze sceny i udał się w kierunku zaskoczonej Jolanty Kwaśniewskiej.

Marcin Miller tańczy z Jolantą Kwaśniewską

- Nareszcie będę mógł spełnić swoje marzenie - powiedział piosenkarz, idąc do byłej Pierwszej Damy.

Okazało się, że artyście bardzo zależało na tym, by zadedykować piosenkę bezpośrednio Jolancie Kwaśniewskiej i wykonać ją w jej obecności. Choć początkowo żona byłego prezydenta wyglądała na zmieszaną, szybko "poczuła bluesa".

Chwilę później, ze wzniesionymi do góry dłoniami, żona Aleksandra Kwaśniewskiego zaczęła tańczyć, co zachwyciło rozentuzjazmowanego Marcina Millera, który kontynuował swoją piosenkę.

- Spełniłem swoje marzenie!!! - napisał zachwycony artysta na oficjalnej stronie grupy Boys na Facebooku.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Źródło: goniec.pl