Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Marcin Miller i jego żona są parą od ponad 30 lat. Nie zawsze układało się jednak kolorowo
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 24.07.2022 10:26

Marcin Miller i jego żona są parą od ponad 30 lat. Nie zawsze układało się jednak kolorowo

Marcin Miller
Insatgram.com marcinmillerboys

Marcin Miller od ponad 30 lat jest w związku małżeńskim i sprawdza się jako ojciec dwóch synów. Okazuje się jednak, że w związku piosenkarza nie zawsze układało się kolorowo. Piosenkarz zwierzył się, że wraz ze swą ukochaną przechodzili kryzys.

"A ja się teraz bawię cały czas, zapomnieć chcę, co łączyło nas, bo po co mi nadzieja, kiedy lasek w bród..." śpiewał Marcin Miller w jednym ze swoich przebojów. Kto by pomyślał, że wokalista od ponad 30 lat jest w związku z tą samą kobietą?

Marcin Miller od ponad 30 lat jest szczęśliwym małżonkiem

Marcin Miller to bez wątpienia jedna z największych gwiazd disco polo. Przeboje, które wykreował wraz z grupą Boys wpisały się na stałe w kanon polskiej muzyki rozrywkowej, a znają je nawet ci, którzy nie przepadają za gatunkiem reprezentowanym przez wokalistę.

Zanim jednak gwiazdor rozpoczął swoją przygodę z wielką sceną, zakochał się do niepamięci w swojej przyszłej małżonce, Annie. Wkrótce para stanęła na ślubnym kobiercu, a na świat przyszedł pierwszy syn, Alan.

By utrzymać rodzinę, Marcin Miller chwytał się różnych zajęć: sprzedawał odzież i sprowadzane z Węgier kryształy, a nawet zatrudnił się w urzędzie pracy. Kto by wówczas pomyślał, że wkrótce przyjdzie mu zostać jedną z największych polskich gwiazd, a kasety z jego przebojami będą schodzić z półek jak ciepłe bułeczki?

Choć piosenkarz był obecny na plakatach, w teledyskach i na bannerach, jego ukochana Anna nie chciała wykorzystywać jego sławy dla własnej promocji. Pozostawała w cieniu i stroniła od mediów. W pewnym momencie kariera jej męża wymknęła się jednak spod kontroli...

Kryzys w małżeństwie Marcina Millera

Mówiąc krótko - Marcinowi Millerowi uderzyła do głowy woda sodowa. Sam wokalista przyznaje w rozmowie z "Faktem", że domowe obowiązki spoczywały głównie na jego małżonce, a jego kontakt z synami był ograniczony.

- Był taki moment, kiedy żona powiedziała, że nie chce przeszkadzać mi w karierze i jeśli tego chcę, to może się spakować i wyprowadzić z domu. To dało mi do myślenia - wyznał w wywiadzie dla dziennika piosenkarz.

Dziś Marcin Miller podkreśla, że rodzina jest dla niego priorytetem, a w sierpniu wraz z ukochaną Anną obchodzić będzie 32. rocznicę ślubu. Pomimo trudnych chwil, ich małżeństwo zdołało przetrwać.

Lider Boys nie jest jedynym gwiazdorem disco polo, który zmagał się z poważnym kryzysem w swoim związku. Ciężkie chwile przechodził również Sławomir Świerzyński, który dopuścił się nawet zdrady. Więcej na ten temat przeczytacie >>TUTAJ<<

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: fakt.pl