Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Marcin Hakiel z ukochaną na zmysłowym nagraniu. Pokazał je fotograf ślubny
Weronika Uszakiewicz
Weronika Uszakiewicz 26.03.2023 20:33

Marcin Hakiel z ukochaną na zmysłowym nagraniu. Pokazał je fotograf ślubny

None
Instagram/marcinhakiel

Marcin Hakiel coraz chętniej pokazuje w mediach społecznościowych swoją ukochaną. Tym razem nagranie z ich udziałem pojawiło się na profilu fotografa ślubnego. Na pierwszy rzut oka widać, że łączy ich wielkie uczucie.

Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek rozstali się

Marcin Hakiel przez wiele lat związany był z Katarzyną Cichopek. Tancerz i aktorka tworzyli jedną z najbardziej lubianych par w polskim show-biznesie. Małżeństwo doczekało się dwojga dzieci, syna Adama i córki Heleny.

Niestety związek pary celebrytów nie przetrwał i na początku zeszłego roku poinformowali o rozstaniu. Wiadomość ta była sporym szokiem dla fanów, którzy uważali ich małżeństwo za wyjątkowo udane. 

"Nasz nowy dom". Samotna matka dostała nie tylko remont. Pierwszy taki przypadek w historii programu

Marcin Hakiel jest w szczęśliwym związku

Oboje jednak szybko znaleźli szczęście w ramionach nowych partnerów. Katarzyna Cichopek związała się z Maciejem Kurzajewskim, Marcin Hakiel z kolei zakochał się w blondwłosej Dominice z Wielkopolski. Kobieta chroni swoją prywatność i woli nie pokazywać twarzy w mediach społecznościowych ukochanego. 

- Dziękuje za wszystkie komentarze! Żyjemy w wolnym kraju, każdy podejmuje swoje decyzje. Moja Kobieta podjęła decyzję o niepokazywaniu twarzy, co nie znaczy że czasem nie wstawię wspólnego zdjęcia. Żyję wg prostych zasad, pokazuje prawdę, co to uznam za stosowne do upublicznienia. Będę wdzięczny za nieatakowanie się na moim profilu, szanujmy się! Każdy ma prawo do swojej opinii, każdy żyje wg swoich wartości. Pozdrawiamy D&M – przekazali Marcin i Dominika.

Marcin Hakiel z ukochaną na najnowszym nagraniu

Tancerz jest aktywny w mediach społecznościowych, gdzie dzieli się z fanami swoim szczęściem. Tym razem nagranie z Marcinem i Dominiką pojawiło się na Instagramie fotografa ślubnego. Zakochani nie szczędzą sobie czułości.

Internauci wysłali w stronę pary mnóstwo ciepłych słów. - Kocham to ujęcie i tego Pana; - Świetnie Dominika - pisali.