Rozrywka.Goniec.pl

Pawel Wodzynski/East News

"Mam talent!". Michał Kempa żegna się z programem, widzowie nie dowierzają

11 Stycznia 2023

Autor tekstu:

Paweł Sekmistrz

"Mam talent!" traci prezentera. Michał Kempa towarzyszył Marcinowi Prokopowi podczas dwóch ostatnich edycji programu. Znany ze "Szkła kontaktowego" standuper zapowiedział, że nie chce już brać udziału w show.

"Mam talent!". Michał Kempa rezygnuje

"Mam talent!" żegna się z jednym z prowadzących. O swoim odejściu z programu poinformował w rozmowie z portalem NaTemat.pl Michał Kempa , który pełnił funkcję współgospodarza show w dwóch ostatnich edycjach.

Standuper znany widzom TVN przede wszystkim ze "Szkła kontaktowego" zastąpił w tej roli Szymona Hołownię , który zdecydował się ograniczyć swoją ścieżkę zawodową głównie do polityki.

W wywiadzie udzielonym serwisowi internetowemu Michał Kempa podkreślił, że nie odnalazł się w roli prowadzącego talent show i wielokrotnie musiał postępować wbrew sobie, by móc choć trochę spełnić oczekiwania widzów.

Niespodziewane odejście

- Nie pasowałem do końca, nie byłem tam taki, jaki powinien być taki prowadzący. Pomimo tego nawet jak momentami byłem, to mnie to za dużo kosztowało i nie byłem sobą. Za bardzo musiałem się do tego naginać - wyznał bez ogródek Michał Kempa.

Standuper podkreślił, że zamierza zrezygnować z działalności, które nie wprowadzają w jego życie nic więcej oprócz pieniędzy. Pozostaje zatem pytanie, kto zastąpi go w przyszłych edycjach "Mam talent!", jeśli oczywiście TVN zdecyduje się na kontynuowanie show.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: natemat.pl

Zachęcamy do wsparcia zbiórki , której celem jest zakup 30 kamizelek kuloodpornych dla ukraińskich żołnierzy walczących na froncie. Każda wpłata ma fundamentalne znaczenie! Taka kamizelka bardzo często ratuje życie: nic nie zastąpi kamizelki, jeśli chodzi o skuteczną ochronę krytycznie ważnego obszaru, m.in. serca i płuc. Jeśli masz kamizelkę, postrzał może skończyć się tylko dużym siniakiem. Brak kamizelki w przypadku trafienia oznaczać może śmierć lub w najlepszym razie ciężką ranę, która angażuje wiele osób i duże pieniądze podczas ewakuacji, leczenia i rehabilitacji, bez gwarancji powrotu do pełnego zdrowia. Pomóżmy razem ocalić życie ukraińskich żołnierzy!

Tagi:

Podobne artykuły

Telewizja

Tak zmienił się zwycięzca "The Voice Kids". Aż trudno uwierzyć, jak dziś wygląda
Czytaj więcej >

Telewizja

"Dzień dobry TVN". Niecodzienna wpadka Marcina Prokopa. Dorota Wellman nie mogła powstrzymać śmiechu
Czytaj więcej >

Telewizja

"Nasz nowy dom". Samotna matka dostała nie tylko remont. Pierwszy taki przypadek w historii programu
Czytaj więcej >

Telewizja

Zacznie się już dziś o 20. Miliony Polaków usiądą przed telewizorami, same hity
Czytaj więcej >

Telewizja

Grzegorz Kajdanowicz się nie hamował. Wystarczyła chwila, "Fakty" TVN "zmiażdżyły" TVP
Czytaj więcej >

Telewizja

"Kuchenne rewolucje". Ostra kłótnia Magdy Gessler i właściciela lokalu. "Coś nieprawdopodobnego"
Czytaj więcej >
Paweł Sekmistrz

Redaktor portalu Goniec.pl. Przez lata związany byłem z lokalnymi rozgłośniami radiowymi, gdzie udzielałem się jako prezenter i dziennikarz. Od 2020 r. pełniłem funkcję redaktora portali WTV i Wawa Info. Z wykształcenia jestem polonistą i filmoznawcą. Moje hobby to przede wszystkim kino - to dobre i to złe. Współpracuję z magazynem "Netfilm". Jestem szaleńczo zakochany w Polsce, choć nie zawsze w Polakach.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]