Rozrywka.Goniec.pl

KAPiF

Małgorzata Tomaszewska zdecydowała się na spisanie testamentu. Wyjaśniła, dlaczego to zrobiła

16 Stycznia 2023

Autor tekstu:

Anna Dymarczyk

Małgorzata Tomaszewska zdecydowała się na spisanie testamentu. W ostatnim czasie gwiazda ma bardzo dużo na głowie i chciała nie martwić się chociaż jedną sprawą - chodzi o jej ukochanego syna, którego samotnie wychowuje.

Małgorzata Tomaszewska samotnie wychowuje syna

Małgorzata Tomaszewska samotnie wychowuje swojego jedynego syna. Chce dać mu jak najwięcej miłości i zapewnić mu dobrą przyszłość. Enzo, bo tak ma na imię dziecko jej i tureckiego biznesmena Ahmeta Seyfi Yigit Tarci, jest oczkiem w głowie mamy.

Tomaszewska przeżywała podobną sytuację, gdy była młodsza. Prezenterka była wychowywana przez rozwiedzionych ojca, bramkarza Jana Tomaszewskiego, i mamę, tenisistkę stołową Katarzynę Calińską-Tomaszewską. Po latach jest im wdzięczna za to, jak podzielili się opieką i zaangażowali w jej dobrostan.

Małgorzata Tomaszewska spisała testament

Gwiazda TVP postanowiła spisać testament, co w jej wieku wydaje się być dość zaskakującą decyzją - zazwyczaj takie rzeczy formalizuje się nieco później lub w wypadku choroby.

Przypadku Małgorzaty Tomaszewskiej chodziło jednak o coś zupełnie innego - zabezpieczenie jej syna i spokój w głowie i w duchu. Testament miał pomóc im obojgu.

- Mam wszystko zabezpieczone i to od dłuższego czasu. Gdy mały miał chyba dwa latka, to spisałam testament. Mam w nim spisane wszystkie szczegóły dotyczące tego, co z synem będzie się działo, jeśli mnie zabraknie - mówiła w rozmowie z "Faktem".

Takie zachowanie z pewnością jest bardzo zapobiegliwe i godne pochwały. Nigdy nie możemy wiedzieć, czy na pewno nic nam się nie przydarzy. Małgorzata Tomaszewska podjęła odpowiedzialną decyzję.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Fakt

Zachęcamy do wsparcia zbiórki , której celem jest zakup 30 kamizelek kuloodpornych dla ukraińskich żołnierzy walczących na froncie. Każda wpłata ma fundamentalne znaczenie! Taka kamizelka bardzo często ratuje życie: nic nie zastąpi kamizelki, jeśli chodzi o skuteczną ochronę krytycznie ważnego obszaru, m.in. serca i płuc. 

Jeśli masz kamizelkę, postrzał może skończyć się tylko dużym siniakiem. Brak kamizelki w przypadku trafienia oznaczać może śmierć lub w najlepszym razie ciężką ranę, która angażuje wiele osób i duże pieniądze podczas ewakuacji, leczenia i rehabilitacji, bez gwarancji powrotu do pełnego zdrowia. Pomóżmy razem ocalić życie ukraińskich żołnierzy!

Tagi:

Podobne artykuły

Gwiazdy

Kilka lat temu Jacek Borkowski stracił żonę, teraz zdobył się na gorzkie wyznanie. "Siedzę sam"
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Celine Dion jest nieuleczalnie chora. Musiała podjąć trudną decyzję, fani są załamani
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Niepokojące sceny na lotnisku, gwiazda disco polo nagle zasłabła. Muzycy ruszyli na pomoc
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Niewiarygodne sceny na planie "Tańca z gwiazdami" w Szwecji. Na scenę wbiegła ochrona
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Katarzyna Cichopek pokazała ukochaną babcię. Świętowała jej 100. urodziny
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Edyta Górniak zrobiła show w Sopocie, ale fani są rozczarowani. Jedna rzecz wyprowadziła ich z równowagi
Czytaj więcej >
Anna Dymarczyk

Redaktor portalu Goniec.pl. Jestem studentką historii, naukowo zajmująca się historią Żydów w Polsce i muzealnictwem. Prywatnie zaangażowana w polski fandom fantastyczny. Bliskie są mi kwestie polskiej edukacji, mniejszości oraz nierówności społecznych.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]