Rozrywka.Goniec.pl

(fot. KAPiF/instagram.com/malgorzata_tomaszewska)

Małgorzata Tomaszewska wspomina zmarłego uczestnika "The Voice Senior". "Nie zapomnę łez wzruszenia"

10 Stycznia 2023

Autor tekstu:

Karolina Kruszewska

Adam Anusiewicz, uczestnik 4. edycji "The Voice Senior" zmarł jeszcze przed emisją programu. Małgorzata Tomaszewska podzieliła się obszernym wspomnieniem o muzyku. Poruszona prowadząca zapowiedziała także pewną niespodziankę.

Adam Anusiewicz nie żyje

Najnowsza edycja "The Voice Senior " zaczęła się od smutnej informacji. Tuż przed emisją premierowego odcinka produkcja zdradziła, że nie żyje Adam Anusiewicz , który brał udział w Przesłuchaniach w ciemno. 61-latek przegrał walkę z chorobą, o której opowiedział w programie.

Wiosną 2022 roku mężczyzna usłyszał druzgocącą diagnozę - rak trzustki. Adam Anusiewicz nie miał jednak zamiaru poddawać się. Walczył i spełniał swoje marzenia do końca. W sierpniu pojawił się na Przesłuchaniach do "The Voice Senior".

Małgorzata Tomaszewska wspomina Adama Anusiewicza

Małgorzata Tomaszewska jest poruszona śmiercią uczestnika programu. Jako prowadząca miała okazję się z nim spotkać i podzieliła się wspomnieniem o Adamie Anusiewiczu w mediach społecznościowych.

"Gdybym wiedział, że to Małgosia, to miałbym ze sobą róże" - to były pierwsze słowa Adama, kiedy się poznaliśmy. Rozmawialiśmy długo i byłam pod ogromnym wrażeniem jego historii, ale też tego, jak potrafi o niej barwnie i pięknie opowiadać" - napisała na Instastory.

"Podczas spaceru po Starówce i długiego wywiadu miałam wrażenie, że Adam robi podsumowanie swojego życia. Dziś już wiem dlaczego. Pamiętam, jak cudownie opowiadał i dziękował swojej żonie, wspominał długie rejsy, ciekawe występy, dawną rzeczywistość w Polsce. To była cenna rozmowa i nigdy jej nie zapomnę. Podobnie jak łez wzruszenia. Adama i moich. Do ostatnich dni spełniał swoje marzenia" - wspomina Małgorzata Tomaszewska.

Na sam koniec swojego wpisu prezenterka zdradziła, że w kolejnych odcinkach zobaczymy niespodziankę poświęconą Adamowi Anusiewiczowi właśnie.

"Ciepło przytulam rodzinę Adama — jesteście wspaniali. Pewnie to wiecie, ale przekażę, co usłyszałam: Adam bardzo doceniał, że was miał. W kolejnych odcinkach "The Voice Senior" niespodzianka dla ciebie, Adamie. Zresztą... już to przecież widziałeś z góry".

Małgorzata Tomaszewska
Małgorzata Tomaszewska wspomina zmarłego Adama Anusiewicza z "The Voice Senior". (fot. Instagram.com/malgorzata_tomaszewska)

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Zachęcamy do wsparcia zbiórki , której celem jest zakup 30 kamizelek kuloodpornych dla ukraińskich żołnierzy walczących na froncie. Każda wpłata ma fundamentalne znaczenie! Taka kamizelka bardzo często ratuje życie: nic nie zastąpi kamizelki, jeśli chodzi o skuteczną ochronę krytycznie ważnego obszaru, m.in. serca i płuc. Jeśli masz kamizelkę, postrzał może skończyć się tylko dużym siniakiem. Brak kamizelki w przypadku trafienia oznaczać może śmierć lub w najlepszym razie ciężką ranę, która angażuje wiele osób i duże pieniądze podczas ewakuacji, leczenia i rehabilitacji, bez gwarancji powrotu do pełnego zdrowia. Pomóżmy razem ocalić życie ukraińskich żołnierzy!

Tagi:

Podobne artykuły

Gwiazdy

Grał "Znachora". Jak potoczyło się życie Jerzego Bińczyckiego? Aktor długo szukał szczęścia
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Kilka lat temu Jacek Borkowski stracił żonę, teraz zdobył się na gorzkie wyznanie. "Siedzę sam"
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Celine Dion jest nieuleczalnie chora. Musiała podjąć trudną decyzję, fani są załamani
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Niepokojące sceny na lotnisku, gwiazda disco polo nagle zasłabła. Muzycy ruszyli na pomoc
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Niewiarygodne sceny na planie "Tańca z gwiazdami" w Szwecji. Na scenę wbiegła ochrona
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Katarzyna Cichopek pokazała ukochaną babcię. Świętowała jej 100. urodziny
Czytaj więcej >
Karolina Kruszewska

Szefowa działu "Rozrywka". Od 2010 roku jestem związana z Internetem. Doświadczenie zawodowe zdobywałam w jednym z największych serwisów telewizyjnych i rozrywkowych, dzięki czemu doskonale znam świat mediów i show-biznesu.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]