Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Małgorzata Tomaszewska stanęła w płomieniach. Wszystko przez urodzinowy prezent od syna
Anna Dymarczyk
Anna Dymarczyk 28.01.2023 22:03

Małgorzata Tomaszewska stanęła w płomieniach. Wszystko przez urodzinowy prezent od syna

małgorzata tomaszewska
Instagram/malgorzata__tomaszewska

Małgorzata Tomaszewska zamieściła wideo z własną wpadką - jej fryzura stanęła na moment w płomieniach przez prezent urodzinowy od jej ukochanego syna. Nagranie bardzo rozczula, a prezenterka wydaje się bardziej człowiekiem niż w oglądanych programach.

Małgorzata Tomaszewska dostała od syna prezent

Małgorzata Tomaszewska jest jedną z najbardziej popularnych prezenterek "Pytania na śniadanie". Córka słynnego bramkarza pokazywała się zawsze z jak najbardziej profesjonalnej strony i za to właśnie jest lubiana przez widzów - trudno mówić w jej przypadku o wpadkach.

Dla innych jednak nie zawsze czuć w niej człowieka. Dzięki swojemu stylowi przypomina trochę bardzo dobrze naoliwionego robota. Oczywiście, wiadomo, że to nieprawda, ale trudno uwierzyć, gdy tak mało wpadek zdarza się właśnie jej.

Ostatnio zamieściła na Instagramie wideo, na którym jej syn składa jej życzenia z okazji urodzin i niesie małe ciasto z galaretką i świeczką, chcąc zrobić mamie niespodziankę. Tomaszewska jest wyraźnie wzruszona i kiedy tuli chłopca, tort ze świeczką znajdują się nieco za blisko jej włosów.

Małgorzata Tomaszewska stanęła w płomieniach

Na nagraniu wyraźnie widać, jak gwiazda musi szybko reagować, by płomienie nie zajęły dalszej części jej włosów. Na filmie wygląda to naprawdę groźnie, ale zdaje się, że sytuacja została szybko opanowana.

Dzięki temu możemy traktować ją raczej w kategoriach zabawnej wpadki. Wydaje się jednak, że Tomaszewskiej nie ominie wizyta u fryzjera, by sprawdzić, jak bardzo ucierpiała jej fryzura.

Z pewnością wiele z mam przeżywało podobne sytuacje i mogło się utożsamić z zawsze idealną Małgorzatą Tomaszewską. Jej również zdarzają się chwile nieuwagi, które z pewnością zapamiętane będą w jej rodzinie na długo i staną się kanwą dla opowieści przy stole.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Zachęcamy do wsparcia zbiórki, której celem jest zakup 30 kamizelek kuloodpornych dla ukraińskich żołnierzy walczących na froncie. Każda wpłata ma fundamentalne znaczenie! Taka kamizelka bardzo często ratuje życie: nic nie zastąpi kamizelki, jeśli chodzi o skuteczną ochronę krytycznie ważnego obszaru, m.in. serca i płuc.

Jeśli masz kamizelkę, postrzał może skończyć się tylko dużym siniakiem. Brak kamizelki w przypadku trafienia oznaczać może śmierć lub w najlepszym razie ciężką ranę, która angażuje wiele osób i duże pieniądze podczas ewakuacji, leczenia i rehabilitacji, bez gwarancji powrotu do pełnego zdrowia. Pomóżmy razem ocalić życie ukraińskich żołnierzy!