Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Małgorzata Socha pokazała jak mieszka. Domu można pozazdrościć, a ogród zapiera dech w piersiach!
Paulina Antoniak
Paulina Antoniak 23.05.2023 11:25

Małgorzata Socha pokazała jak mieszka. Domu można pozazdrościć, a ogród zapiera dech w piersiach!

Małgorzata Socha
Kapif, instagram malgosia_socha

Małgorzata Socha bardzo chętnie publikuje w mediach społecznościowych zdjęcia prosto ze swojego domu. Dzięki temu możemy się dowiedzieć, jak na co dzień żyje idolka widzów. Ma urokliwy salon, doskonale urządzoną kuchnię, ale największe wrażenie robi ogród. Socha to polska aktorka znana przede wszystkim z głośnych ról w serialach. Być może nikt się tego nie spodziewa, ale jest ona także miłośniczką ogrodnictwa. Niedawno na swoim instagramie udostępniła filmik, na którym widzimy, jak wytrwale pracuje w ogrodzie. Przy okazji obserwatorzy mogli zobaczyć, jak mieszka. Okazuje się, że telewizyjna gwiazda ma nie tylko piękny dom, ale też wspaniały taras.

Dom Małgorzaty Sochy zapiera dech w piersiach, ale ogród robi jeszcze większe wrażenie

Małgorzata Socha to popularna aktorka, znana widzom z wielu produkcji. Jest jedną z głównych bohaterek serialu “Przyjaciółki” – wielkiego hitu Polsatu. Zagrała także w "Jak poślubić milionera", "Och Karol 2" czy "Śniadanie do łóżka". Gwiazda dostała również Telekamerę w 2021 roku dla najlepszej aktorki. Ponadto otrzymała wyróżnienie "Kobiety Roku" przyznawane przez magazyn Glamour w 2010 roku. Aktorka mieszka wraz z mężem i dziećmi w jednej z podwarszawskich miejscowości. Jej dom robi ogromne wrażenie, a jego wizytówką bez cienia wątpliwości jest urokliwy ogród otaczający cały dom. To właśnie w nim Socha tak uwielbia spędzać czas wolny i relaksować się w chwilach wolnych od pracy.

Elżbieta Romanowska mierzy się z falą hejtu. Zwróciła się do internautów

Małgorzata Socha imprezuje z Łukaszem Jemiołem w ogrodzie

Jakiś czas temu aktorka pochwaliła się na instagramie wiosennymi porządkami w swoim ogrodzie, a teraz korzystając z pięknej pogody, urządziła w nim małą imprezę. Przestrzeń wokół domu zapiera dech w piersiach. Zadbany trawnik i finezyjne rozmieszczenie roślin sprawiają, że wygląda bajkowo – niczym ogród wokół pałacu. Na przyjęcie zaprosiła jednego z najpopularniejszych projektantów mody Łukasza Jemioła. - Niedzielne gotowanie! Okazuje się ze nie tylko moda zbliża ale również kuchnia! – napisała.

Jak Małgorzata Socha odnajduje się w prowadzeniu domu?

Jastrząb Post postanowił zadać aktorce kilka pytań o prowadzenie domu i to, jak się w tym odnajduje. Celebrytka stwierdziła, że bardzo lubi gotować i zawsze stara się wygospodarować na to czas. - Staram się mieć czas. Mało tego – to mi przynosi wielką przyjemność. Lubię gotować, uwielbiam piec. Weekendy są takim momentem, kiedy rzeczywiście żyję tym domem i to jest bardzo fajne – powiedziała. Gwiazda zdradziła też, że w domowych obowiązkach pomaga jej zatrudniona niania, Dominika. - Jako osoba, która pracuje zawodowo, mam taką naszą kochaną nianię, która jest z nami od zawsze, Dominika wspiera mnie i to jest super – dodała.

Źródło: Jastrząb Post