Rozrywka.Goniec.pl

TRICOLORS/East News

Małgorzata Rozenek pokazała fanom więcej, niż chciała. Jej pierś nagle wybrała wolność

18 Czerwca 2022

Autor tekstu:

Piotr Szczurowski

Małgorzata Rozenek obecnie przebywa z mężem na urlopie we Francji, co skrupulatnie relacjonuje na swoim Instagramie. Po torebkowej aferze z Radosławem Majdanem nie widać już śladu i gwiazda może się w spokoju zrelaksować.

Na jednym z udostępnionych przez nią nagrań pojawiło się coś, co może zepsuć jej urlop. Zaaferowana Małgorzata Rozenek nie zauważyła, że jej kostium nie zdołał ukryć biustu.

Małgorzata Rozenek pokazała obserwującym więcej, niż chciała. Zawiódł biustonosz

Małgorzata Rozenek w jednej ze swoich instagramowych relacji mówiła o urlopie z takim przejęciem, że nie zauważyła, kiedy odsłoniła przed fanami pierś. Gwiazda nie zreflektowała się w porę i nagranie dostępne było przez niemal dobę na jej koncie. Wszyscy wielbiciele wdzięków "Perfekcyjnej Pani Domu" mieli więc swobodny wgląd w to, co dotychczas zarezerwowane było tylko dla Radosława Majdana .

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan niedawno ogłosili fanom, że wybierają się na cztery dni do Francji. Celebrytka wrzuciła do sieci relację z lotniska, w której żaliła się na męża, że miał jej za złe zabranie dwudziestu torebek na czterodniowy wyjazd. Na szczęście kryzys został zażegnany i małżeństwo wybrało się razem do Saint-Tropez, gdzie mogli zażywać kąpieli słonecznych (i wodnych) korzystając z luksusowego jachtu.

Małgorzata Rozenek zaświeciła nagą piersią na Instagramie

- Jezus kocham to Saint-Tropez! Naprawdę, jeżeli planujecie kiedykolwiek przyjechać, a coś was powstrzymuje, to naprawdę Saint-Tropez to takie miejsce, do którego na pewno warto przyjechać i je zwiedzić, bo jest przepiękne. Ma bardzo specyficzny, wakacyjny klimat i jest naprawdę bardzo miło usiąść w jednej z tych knajpek, i sobie zjeść. Naprawdę miło, prawda? - zapytała wylegującego się na łóżku męża Małgorzata Rozenek.

- Mój mąż odpoczywa - dodała, zmieniając kadr. Gwiazda zdawała sobie sprawę z tego, że jej sukienka jest dość nieposłuszna i próbowała ją w trakcie nagrania okiełznać. Niestety, tę walkę Małgorzata Rozenek musi uznać za przegraną, gdyż w pewnym momencie z dekoltu gwiazdy wydostała się jej naga pierś.

Małgorzata Rozenek jednak nie zauważyła zbuntowanego biustu na nagraniu i udostępniła je na Instagramie. Gwiazda również potem nie zorientowała się, że pokazała obserwującym więcej, niż planowała. Relacja dostępna była na jej koncie ponad 20 godzin. Śpieszymy jednak donieść wielbicielom wdzięków Małgorzaty Rozenek, że nagranie nie jest już dostępne.

Małgorzata Rozenek błysnęła nagą piersią na Instagramie
Małgorzata Rozenek błysnęła nagą piersią na Instagramie/Instagram: @m_rozenek
Małgorzata Rozenek błysnęła nagą piersią na Instagramie
Małgorzata Rozenek błysnęła nagą piersią na Instagramie/Instagram: @m_rozenek

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Pudelek

Tagi:

Podobne artykuły

Gwiazdy

Joanna Krupa zamieściła na Instagramie zadziwiające zdjęcie. Jej przyjaciele są zaniepokojeni
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Maryla Rodowicz nie spełni swojego marzenia? Rodzinę gwiazdy obiegła przykra wiadomość
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Jacek Rozenek ma dług wdzięczności wobec Małgorzaty Rozenek. Wyjawił, co robi dla niego była żona
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Tomasz Komenda walczył o potężne odszkodowanie, kwota robi wrażenie. Ile finalnie otrzymał?
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Katarzyna Bosacka nie gryzła się w język, wypunktowała płatki Viki Gabor. "Przetworzony chłam"
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Anita Werner skończyła 45 lat. Bardzo dba o sylwetkę, zdradziła swój sekret
Czytaj więcej >
Piotr Szczurowski

Od najmłodszych lat zainteresowany głównie motoryzacją. Od kilkunastu lat codziennie sprawdzam co nowego w branży - od lat na bieżąco.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]