Rozrywka.Goniec.pl

KAPiF

Małgorzata Potocka ma utrudniony kontakt z wnukami. Mimo tego nie traci rezonu

13 Stycznia 2023

Autor tekstu:

Anna Dymarczyk

Małgorzata Potocka ma problem z kontaktem z najmłodszymi członkami swojej rodziny. Aktorka wyznała, że wnuczka Mateo nie spotkała jeszcze ani razu, a drugi również widzi się z babcią od wielkiego dzwonu. Czy można temu jakoś zaradzić?

Małgorzata Potocka ma utrudniony kontakt z wnukami

Małgorzata Potocka jest matką dwóch córek - Matyldy i Weroniki. Każda z nich jest ze związku z innym mężczyzną. Jedna jest dzieckiem Józefa Robakowskiego, a druga Grzegorza Ciechowskiego .

Jej córki doczekały się wnucząt. W "Vivie!" Potocka opowiedziała szczerze o tym, jakie ma relacje z najmłodszymi członkami swojej rodziny. W części wypowiedzi można było wyczuć żal.

- Jeszcze nie przytuliłam najmłodszego wnuka, Mateo - mówiła. Okazało się, że jej wnuczek wraz z mamą i tatą jest w Stanach Zjednoczonych. Nic dziwnego, że nie było jeszcze okazji się z nim spotkać.

- I nie mogę się też widzieć z moim wnukiem Tadeuszem – synem Matyldy, kiedy on tego chce. Ale przyjeżdża na moje premiery. Ma prawie 11 lat. Chodzimy razem do kina i na spektakle, a przede wszystkim dużo rozmawiamy. Chwali się mną przed kolegami: "Babciu, zrób szpagat". Robię, a on jest zachwycony - mówiła z ciepłem o drugim wnuku.

Małgorzata Potocka o byciu babcią

Małgorzata Potocka opowiedziała również o swoich wrażeniach z bycia babcią. Stwierdziła, że bardzo podoba jej się ta rola, tak różna od roli matki. Przyznała również, że jest jednak trochę innym typem tej roli niż powszechnie przyjęto.

- Tylko że jestem tak zwaną babcią pracującą, a nie taką, która zdejmuje kłopoty swoim córkom z barków. Jestem niedostępna, ciągle mnie nie ma - wyznała.

Dodała również, że trudno jej sobie wyobrazić, by wnuki mówiły do niej inaczej niż "babciu". Ta forma jest dla niej ważna, by pokazać to, w jaki sposób funkcjonuje rodzina.

- Zawsze wydawało mi się dziwne, kiedy babcie chciały, żeby zwracać się do nich po imieniu. Dziecko musi znać hierarchię pokoleniową. Nie będę więc udawała koleżanki Małgosi, bo to byłoby żałosne. I nie będę się huśtała z nimi na żyrandolu - twierdziła Małgorzata Potocka.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Zachęcamy do wsparcia zbiórki , której celem jest zakup 30 kamizelek kuloodpornych dla ukraińskich żołnierzy walczących na froncie. Każda wpłata ma fundamentalne znaczenie! Taka kamizelka bardzo często ratuje życie: nic nie zastąpi kamizelki, jeśli chodzi o skuteczną ochronę krytycznie ważnego obszaru, m.in. serca i płuc.

Jeśli masz kamizelkę, postrzał może skończyć się tylko dużym siniakiem. Brak kamizelki w przypadku trafienia oznaczać może śmierć lub w najlepszym razie ciężką ranę, która angażuje wiele osób i duże pieniądze podczas ewakuacji, leczenia i rehabilitacji, bez gwarancji powrotu do pełnego zdrowia. Pomóżmy razem ocalić życie ukraińskich żołnierzy!

Tagi:

Podobne artykuły

Gwiazdy

Była żona Kamila Durczoka pokazała zdjęcie ze zmarłym mężem. Był na nim ktoś jeszcze
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Elżbieta Zapendowska uderzyła w festiwalu w Opolu. Padły mocne słowa. "Obciach"
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Smutne wieści dla fanów Maryli Rodowicz. W ostatniej chwili odwołała koncert. Co się stało?
Czytaj więcej >

Gwiazdy

90-letnia mama Katarzyny Dowbor miała niedawno wypadek. Wiadomo jak się czuje
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Córka Natalii Kukulskiej świętowała 18-stkę. Wygląda zachwycająco
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Świat filmu pogrążony w żałobie. Nie żyje zdobywca Oscara, pozostawił dwie córki
Czytaj więcej >
Anna Dymarczyk

Redaktor portalu Goniec.pl. Jestem studentką historii, naukowo zajmująca się historią Żydów w Polsce i muzealnictwem. Prywatnie zaangażowana w polski fandom fantastyczny. Bliskie są mi kwestie polskiej edukacji, mniejszości oraz nierówności społecznych.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]

Więcej z kategorii Gwiazdy

Gwiazdy

Elżbieta Włodarska

Żona Emiliana Kamińskiego ma ogromne problemy. Rozpaczliwie apeluje o pomoc
Czytaj więcej >
Gwiazdy

Elżbieta Włodarska

Dagmara Kaźmierska nie wytrzymała po pytaniu o byłego męża. Padły niecenzuralne słowa
Czytaj więcej >
Gwiazdy

Kacper Kulpicki

Michał Szpak był jak prawdziwa gwiazdą koncertu w Gdańsku. W pewnym momencie odpalił race
Czytaj więcej >
Gwiazdy

Kacper Kulpicki

Doda zaskoczyła na koncercie w Gdańsku. Chodzi o dobór repertuaru
Czytaj więcej >
Gwiazdy

Kacper Kulpicki

Magdalena Narożna zaskoczyła na Instagramie. Gwiazda pokazała się w samej bieliźnie
Czytaj więcej >
Gwiazdy

Kacper Kulpicki

Mikołaj Roznerski pokazał zdjęcie z synem. Fotografia robi furorę, fani zachwyceni
Czytaj więcej >