Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Magdalena Ogórek wystąpiła w serialu "Lokatorzy". To nagranie zaskoczy wszystkich
Anna Dymarczyk
Anna Dymarczyk 16.01.2023 15:37

Magdalena Ogórek wystąpiła w serialu "Lokatorzy". To nagranie zaskoczy wszystkich

magdalena ogórek lokatorzy
KAPiF & TVP

Magdalena Ogórek, nim na poważnie zajęła się polityką, również miała parcie na szkło. Swoich sił próbowała m.in. jako aktorka. Wystąpiła w serialu "Lokatorzy". Była tam sekretarką prezesa... Czy czegoś wam to nie mówi?

Magdalena Ogórek wystąpiła w serialu "Lokatorzy"

Magdalena Ogórek przez wiele lat próbowała wykorzystać swoją urodę i zdolności do zaistnienia w show-biznesie. Kiedy to jej się nie udało, spróbowała sił w polityce, a później wróciła do korzeni i pozostała w telewizji.

Na samym początku marzyła o aktorstwie. Pojawiła się w epizodycznych rolach w kilku serialach - "Lokatorzy", "Los Chłopacos" czy "Czego się boją faceci, czyli seks w mniejszym mieście". Ostatecznie jednak jej próby spełzły na niczym i nie stała się wielką gwiazdą polskiej tv.

Nie da się jednak ukryć, że jakieś nagranie z pewnością zostało w sieci - tam w końcu nic nie ginie. Ogórek pojawiła się w epizodycznej roli w "Lokatorach". Zagrała tam sekretarkę prezesa. Czy czegoś nam to nie przypomina?

Magdalena Ogórek sekretarką prezesa

Prezenterka TVP w serialu przede wszystkim miała za zadanie kusić swoimi wdziękami przed zmieszanym Markiem Siudymem, który pyta ją o to, jaki w ogóle jest prezes i jak się z nim pracuje.

Nie można powiedzieć, żeby Magdalena Ogórek osiągnęła tam jakiekolwiek wyżyny aktorstwa, ale przynajmniej próbowała, a to jest już godne pochwały. Słodka trzpiotka będąca jednocześnie prezesową kochanką spełniła swoją rolę.

Zdaje się jednak, że gwiazda wolałaby zapomnieć o tego typu produkcjach ze swoim udziałem. Nagminnie będą jej one jednak przypominane. Taki już los związanych politycznie celebrytów.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Zachęcamy do wsparcia zbiórki, której celem jest zakup 30 kamizelek kuloodpornych dla ukraińskich żołnierzy walczących na froncie. Każda wpłata ma fundamentalne znaczenie! Taka kamizelka bardzo często ratuje życie: nic nie zastąpi kamizelki, jeśli chodzi o skuteczną ochronę krytycznie ważnego obszaru, m.in. serca i płuc. 

Jeśli masz kamizelkę, postrzał może skończyć się tylko dużym siniakiem. Brak kamizelki w przypadku trafienia oznaczać może śmierć lub w najlepszym razie ciężką ranę, która angażuje wiele osób i duże pieniądze podczas ewakuacji, leczenia i rehabilitacji, bez gwarancji powrotu do pełnego zdrowia. Pomóżmy razem ocalić życie ukraińskich żołnierzy!