Rozrywka.Goniec.pl

Instagram.com/magdalena.ogorek

Magdalena Ogórek trafiła do szpitala. Winne temu jest "nagłe wydarzenie"

30 Stycznia 2023

Autor tekstu:

Agata Jaroszewska

Magdalena Ogórek pilnie trafiła na SOR. Dziennikarka TVP Info poinformowała, że "nagłe wydarzenie" zaowocowało wizytą w szpitalu. Stan zdrowia nie pozwala na razie na powrót dziennikarki do pracy. W mediach społecznościowych Magdaleny Ogórek pojawiło się zdjęcie ręki z wenflonem. Fani celebrytki są zaniepokojeni.

Magdalena Ogórek trafiła do szpitala

Magdalena Ogórek trafiła do szpitala. Dziennikarka TVP Info w niedzielę opublikowała w mediach społecznościowych niepokojące zdjęcia.

Znana z prowadzenia wraz z Jarosławem Jakimowiczem programu "W kontrze" prezenterka pokazała drzwi Szpitalnego Oddziału Ratunkowego. Magdalena Ogórek zrobiła także zdjęcie ręki, w którą wbity był wenflon.

- Kochani, nagłe wydarzenie z potrzebą przyjazdu na SOR - napisała na Instastory Magdalena Ogórek. Co teraz dzieje się z gwiazdą TVP Info?

TVP Info czasowo bez Magdaleny Ogórek

Magdalena Ogórek nie ujawniła, co było powodem nagłej wizyty na SOR. Dziennikarka uspokoiła jednak, że nie została w szpitalu na dłużej.

- Już jestem w domu - napisała pod zdjęciami z SOR. Wnioskować można zatem, że problemy ze zdrowiem Magdaleny Ogórek nie zagrażają życiu dziennikarki.

Niemniej widzowie TVP Info muszą przygotować się na przerwę od Magdaleny Ogórek. Dziennikarka najbliższe dni spędzi na odpoczywaniu i powrocie do pełni sił.

- Do piątku nie będzie mnie w pracy, muszę odpoczywać - wyjaśniła Magdalena Ogórek . TVP Info bardzo szybko poradziło sobie z nagłą dziurą w grafiku.

Magdalena Ogórek trafił do szpitala, zwróciła się do fanów
Magdalena Ogórek trafił do szpitala, zwróciła się do fanów

Obecnie Magdalena Ogórek prowadzi "Plan dnia". Do piątku nie pojawi się na wizji, a rolę prowadzącej przejmie za nią Ewa Bugała. Była koleżanka Jarosława Jakimowicza wprost przyznała, że program trafił w "dobre ręce".

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: goniec.pl

Zachęcamy do wsparcia zbiórki , której celem jest zakup 30 kamizelek kuloodpornych dla ukraińskich żołnierzy walczących na froncie. Każda wpłata ma fundamentalne znaczenie! Taka kamizelka bardzo często ratuje życie: nic nie zastąpi kamizelki, jeśli chodzi o skuteczną ochronę krytycznie ważnego obszaru, m.in. serca i płuc. Jeśli masz kamizelkę, postrzał może skończyć się tylko dużym siniakiem. Brak kamizelki w przypadku trafienia oznaczać może śmierć lub w najlepszym razie ciężką ranę, która angażuje wiele osób i duże pieniądze podczas ewakuacji, leczenia i rehabilitacji, bez gwarancji powrotu do pełnego zdrowia. Pomóżmy razem ocalić życie ukraińskich żołnierzy!

Tagi:

Podobne artykuły

Telewizja

Darek z "Sanatorium miłości" znalazł nową miłość. Zdążył się już oświadczyć
Czytaj więcej >

Telewizja

Zdumiewające sceny w "Dzień dobry TVN". Doszło do spięcia prowadzących, widzowie byli zdziwieni
Czytaj więcej >

Telewizja

Chwile grozy w programie na żywo. Pogodynka nagle runęła na ziemię, nagranie obiegło sieć
Czytaj więcej >

Telewizja

Nie żyje Łukasz Gajdzis. Aktor m.in. "Na Wspólnej" miał tylko 38 lat
Czytaj więcej >

Telewizja

Oburzające wyznanie Roksany Węgiel. Gwiazda opowiedziała, jak traktowali ją mężczyźni
Czytaj więcej >

Telewizja

"The Voice Kids". Uczestniczka wróciła po latach do programu. Przez udział w nim doświadczyła przemocy
Czytaj więcej >
Agata Jaroszewska

Redaktor portalu Goniec.pl. Studiowałam na Uniwersytecie Warszawskim oraz w Szkole Głównej Służby Pożarniczej. Interesuję się głównie problemami społecznymi oraz zagadnieniami związanymi z kulturą. W swojej pracy skupiam się na nagłaśnianiu ważnych i istotnych spraw w skali lokalnej, a do opisywanych spraw zawsze podchodzę bezstronnie. Moją pasją jest etnologia, szczególnie kwestie związane z kulturowym uwarunkowaniem społeczeństwa oraz dawne wierzenia. Szczególną uwagę przywiązuję do historii mówionej, gdzie nie ma jedynej i słusznej wersji wydarzeń historycznych. Przez trzy lata prowadziłam badania etnograficzne na terenie Ukrainy. Na Huculszczyźnie rozmawiałam ze świadkami historii na temat ich wspomnień o szkołach prowadzonych przez Polaków, czy prześladowaniu grekokatolików w czasie delegalizacji tego Kościoła na tamtejszych terenach.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]